Bardzo mi się podobało

Loro park to wspaniałe miejsce:) nie zauważyłam aby zwierzęta były tam źle traktowane, pokaz orek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Natka77
Warszawa, Polska
Ciekawe miejsce, jednak nie dla osób którym losy zwierząt nie są obojętne.

Reklamy na całej Teneryfie zachęcają do odwiedzenia Loro Parku. Jest to jedno z najbardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
izabelaaaaaa
Przeczytaj wszystkie recenzje (29 137)

Pod względem różnorodności zwierząt jakie można zobaczyć jest to najlepszy park w jakim byłem. Pokazy orek i delfinów są chyba największą atrakcją tego parku. Mnie osobiście najbardziej zaciekawiły jednak pingwiny, które mają stworzone wręcz idealne warunki do bytu. Niestety za tym wszystkim co widzimy kryją się bardzo małe klatki i zmęczone zwierzęta które kilka razy dziennie muszą dawać pokazy...

Dziękujemy, rzotkiewa

Bardzo małe klatki, ptaki uwiązane przez całe życie na metrowym łańcuchy. Dramat. Bardzo smutny widok
Żałuję że dałam im pieniądze ;(

Dziękujemy, Monika K

Super miejsce dla każdego.
Najlepiej dowiedzieć się w jakich godzinach są pokazy, bo wszystkie sa warte zobaczenia!
P.S na pokaz orek warto zabrać parasol albo ręcznik ;)

Dziękujemy, Agnieszka Z

Fantastyczne zoo, spokojnie na cały dzień chodzenia. Dodatkowo pokazy fok, delfinów i orek. Wiele okazów które są rzadko spotykane w zoo.

Dziękujemy, GlobeTrotting824279

Świetna rozrywka głównie dla rodzin z dziećmi a także na spędzenie czasu w pochmurne dni !!! polecam dla wszystkich.

Dziękujemy, darozory