Bardzo mi się podobało

Loro park to wspaniałe miejsce:) nie zauważyłam aby zwierzęta były tam źle traktowane, pokaz orek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Natka77
Warszawa, Polska
Ciekawe miejsce, jednak nie dla osób którym losy zwierząt nie są obojętne.

Reklamy na całej Teneryfie zachęcają do odwiedzenia Loro Parku. Jest to jedno z najbardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
izabelaaaaaa
Przeczytaj wszystkie recenzje (29 105)

Bardzo małe klatki, ptaki uwiązane przez całe życie na metrowym łańcuchy. Dramat. Bardzo smutny widok
Żałuję że dałam im pieniądze ;(

Dziękujemy, Monika K

Super miejsce dla każdego.
Najlepiej dowiedzieć się w jakich godzinach są pokazy, bo wszystkie sa warte zobaczenia!
P.S na pokaz orek warto zabrać parasol albo ręcznik ;)

Dziękujemy, Agnieszka Z

Fantastyczne zoo, spokojnie na cały dzień chodzenia. Dodatkowo pokazy fok, delfinów i orek. Wiele okazów które są rzadko spotykane w zoo.

Dziękujemy, GlobeTrotting824279

Świetna rozrywka głównie dla rodzin z dziećmi a także na spędzenie czasu w pochmurne dni !!! polecam dla wszystkich.

Dziękujemy, darozory

Fantastyczne miejsce.
Bardzo dobrze zorganizowane trasy, pokazy w fajnych odstepach czasowych tak ze mozna zobacz wszystkie.

Dziękujemy, Karolwet