Puerto de la Cruz
Bardzo mi się podobało

Loro park to wspaniałe miejsce:) nie zauważyłam aby zwierzęta były tam źle traktowane, pokaz orek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Natka77
Warszawa, Polska
Ciekawe miejsce, jednak nie dla osób którym losy zwierząt nie są obojętne.

Reklamy na całej Teneryfie zachęcają do odwiedzenia Loro Parku. Jest to jedno z najbardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
izabelaaaaaa
Przeczytaj wszystkie recenzje (29 139)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Zdecydowanie warto wybrać się do Loro Parku podczas wakacji na Teneryfie. Bilet co prawda dość drogi (około 40 euro) ale cała atrakcja warta tej ceny. Dodatkowy atut to kilkupoziomowy parking w śmiesznej cenie za cały dzień (bodajże 4 euro). Pokaz orek jest przereklamowany, chyba że kogoś bawi jak orki płetwami wychlapują wodę. Z kolei pokaz delfinów i lwów morskich warty zobaczenia :) pokaz papug to w 90% to, co pokazywane jest w hotelach w ramach animacji. Na terenie parku znajduje się restauracja, można tam zjeść wartościowy obiad. Dobra opcja na zapełnienie całego dnia :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, paulikm
Zrecenzowano: 1 września 2019

Wycieczki do Loro park nie polecam, zwierzęta są tam trzymane w skandalicznych warunkach (np olbrzymie orki, na wolności pływające dziennie 150km mają do dyspozycji dwa małe baseny) i cały ten Loro park to jeden wielki komercyjny cyrk (pokazy tresury kilka razy dziennie - loro show, delfiny, orki itp.) nastawiony na zysk. Na nasze nieszczęście nie sprawdziliśmy co to jest ten Loro park i daliśmy im zarobić ale jak sobie ktoś poszuka w google to znajdzie masę materiałów o losie zwierząt tam przetrzymywanych w niewoli. Po wyjściu z parku mieliśmy naprawdę duży niesmak i wspomnienie tych smutnych zwierząt, trzymanych w małych basenach lub klatkach nie należy do przyjemnych.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
4  Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, godne polecenia
Najlepsze wrażenie zrobiło na nas pokaz delfinów i orek
Niepowtarzalne widowisko przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy
Polecamy

Dziękujemy, klajbi
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

10/10 polecam wszystkim, sztos, gitara siema. Pokazy orek delifonow i fok porównywalne do Audi RS7 obie z rzeczy są genialne.

1  Dziękujemy, dawid_948
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Polecam zajrzeć do LORO Parku. Ciekawe pokazy delfinów orki i papug. Można tu też zjeść i napić się piwa ;)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, o0asienka0o