Zapisz
Niesamowite miejsce

W Loro spędziliśmy prawie cały dzień. Dzieci duże i małe były zachwycone wizytą. Obejrzeliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 lipca 2020
justynanorkiewicz
Loro Park

Loro Park to wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych . Do Loro Parku zawozi nas darmowa kolejka z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 marca 2020
Danuta S
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (30 021)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, godne polecenia
Najlepsze wrażenie zrobiło na nas pokaz delfinów i orek
Niepowtarzalne widowisko przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy
Polecamy

Dziękujemy, klajbi
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

10/10 polecam wszystkim, sztos, gitara siema. Pokazy orek delifonow i fok porównywalne do Audi RS7 obie z rzeczy są genialne.

1  Dziękujemy, dawid_948
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Polecam zajrzeć do LORO Parku. Ciekawe pokazy delfinów orki i papug. Można tu też zjeść i napić się piwa ;)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, o0asienka0o
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Niby wszystko fajne, zielono, zwierzęta na wybiegach, kolorowe papugi. Można miło spędzić czas całą rodziną lub ze znajomymi. Tylko trochę jednak smutno się robi patrząc na pokazy zwierząt. Wymiotujące foki w kolejce do kolejnych akrobacji nie są powodem do radości i oklasków...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Męczą zwierzęta, szkoda kasy. Jeśli wazne dla Was jest zdrowie dzieci to lepiej wydac pieniadze na lepsze rzeczy

1  Dziękujemy, kimus k