Zapisz
El must de Canarias

Tysiace gatunkow zwierzat, piekna infrastruktura, cudowne miejsca na zdjecia. Dzieci bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
KarolinaNiechorze
Niechorze, Polska
Niesamowite miejsce

W Loro spędziliśmy prawie cały dzień. Dzieci duże i małe były zachwycone wizytą. Obejrzeliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 lipca 2020
justynanorkiewicz
Przeczytaj wszystkie recenzje (30 027)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Polecam zajrzeć do LORO Parku. Ciekawe pokazy delfinów orki i papug. Można tu też zjeść i napić się piwa ;)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, o0asienka0o
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Niby wszystko fajne, zielono, zwierzęta na wybiegach, kolorowe papugi. Można miło spędzić czas całą rodziną lub ze znajomymi. Tylko trochę jednak smutno się robi patrząc na pokazy zwierząt. Wymiotujące foki w kolejce do kolejnych akrobacji nie są powodem do radości i oklasków...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Męczą zwierzęta, szkoda kasy. Jeśli wazne dla Was jest zdrowie dzieci to lepiej wydac pieniadze na lepsze rzeczy

1  Dziękujemy, kimus k
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Miejsce śliczne, kolorowe i warte odwiedzenia. Pokazy delfinów i papug bajkowe. Dzieci bardzo zadowolone. Napewno warto odwodzic to miejsce. Polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Jola S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Przecudowny gród zoologiczno-botaniczny z mnóstwem zwierząt i roślin. Największa atrakcja parku to zapierające dech w piersiach pokazy delfinów i orek. Nie można być na Teneryfie i nie odwiedzić Loro Parku. To po prostu obowiązkowy punk programu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, KachaWarszawa