“Kompletne rozczarowanie!”

El Pescador
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam, jeśli ktoś nie chce się kompletnie rozczarować radzę omijać restaurację szerokim łukiem. Na wstępie serwują domowe bułeczki z masłem, bez zamówienia ze strony klienta, gdzie okazuje się że są dodatkowo płatne 0.90 euro od osoby. Ponadto patera owoców morza niczym nie przypomina serwowanego dania. Owoce są nie przyprawione, słabo przygotowane, skorupa z krewetek jak również z homara odchodzi z wielkim trudem. Kalmar w smaku gumowy, jałowy. O małżach nie wspomnę. Zdecydowanie nie warte swojej ceny. Polecam poszukać czegoś innego w okolicy. Pozdrawiam

1  Dziękujemy, karolinakM578TQ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: compostelanag, Departamento de Comunicación, El PescadorOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dzień dobry, Przykro nam czytać, że Twój czas w naszej restauracji nie spełnia oczekiwań. Dziękujemy za wizytę, a także komentarz, o którym zwracamy uwagę, aby nadal ulepszać nasze usługi. Dziękuję bardzo i iapologia pod kątem wszelki niedogodności spowodowany.

Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Na start bułeczki z sosami mojo w cenie €0.90 za osobę, przynoszone przez obsługę bez zamawiania i doliczane do rachunku. Na co dzień nie przepadam za rybami i owocami morza jednak zdecydowałam się zamówić lokalną rybę z ziemniakami kanaryjskimi (€16.90) i świeżo wyciskany sok z pomarańczy (€3). Była to świetna decyzja. Ryba jest absolutnie bezbłędna, jedna z lepszych jakie jadłam w swoim życiu, o ile nie najlepsza. Mięso doskonale przyrządzone w przepysznym warzywnym wywarze. Lekka i smaczna i przede wszystkim świeża.
Obsługa miła i pomocna - pan wytłumaczył co zawierają dania i odpowiedział na wszystkie zadane pytania.
Do rachunku samodzielnie doliczają napiwek w wysokości 7%. Mimo, że była to nasza najdroższa kolacja na Teneryfie to zdecydowanie warta każdego centa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Natkaheh
Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie samcznr, atmosfera ok bez problemu można dogadać się po angielski. Na minus to wciśnięte czekadełko bez pytania i brak warzyw do dania.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 5 marca 2018

Polecam, restauracja bardzo smaczna, przemiła obsługa , lokalizacja restauracji w centrum, blisko placu . Smacznie i niedrogo , polecam .

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Aneta M
Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy owoce morza. Przepyszne. Dodatkowo desery i lody. Wszystko smaczne. Ceny mogą trochę odstraszać, ale warto się wybrać chociaż raz. Wielkim plusem jest przesympatyczna obsługa. Super ekipa.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Daariusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupo-Compostelana, Director de Relaciones con Clientes, El PescadorOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Muchísimas gracias por tomarse el tiempo para escribir una reseña tan detallada y por valorar tan positivamente nuestro restaurante. Nos complace saber que le ha gustado nuestra comida y nuestros postres artesanales. Esperamos que en futuro vuelva a visitarnos

Lucia

El Pescador — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w El Pescador? Podziel się wrażeniami!