“Przepyszna świeża ryba”

El Pescador
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Na start bułeczki z sosami mojo w cenie €0.90 za osobę, przynoszone przez obsługę bez zamawiania i doliczane do rachunku. Na co dzień nie przepadam za rybami i owocami morza jednak zdecydowałam się zamówić lokalną rybę z ziemniakami kanaryjskimi (€16.90) i świeżo wyciskany sok z pomarańczy (€3). Była to świetna decyzja. Ryba jest absolutnie bezbłędna, jedna z lepszych jakie jadłam w swoim życiu, o ile nie najlepsza. Mięso doskonale przyrządzone w przepysznym warzywnym wywarze. Lekka i smaczna i przede wszystkim świeża.
Obsługa miła i pomocna - pan wytłumaczył co zawierają dania i odpowiedział na wszystkie zadane pytania.
Do rachunku samodzielnie doliczają napiwek w wysokości 7%. Mimo, że była to nasza najdroższa kolacja na Teneryfie to zdecydowanie warta każdego centa.

Dziękujemy, Natkaheh

Zrecenzowano 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie samcznr, atmosfera ok bez problemu można dogadać się po angielski. Na minus to wciśnięte czekadełko bez pytania i brak warzyw do dania.

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 5 marca 2018

Polecam, restauracja bardzo smaczna, przemiła obsługa , lokalizacja restauracji w centrum, blisko placu . Smacznie i niedrogo , polecam .

Dziękujemy, Aneta M
Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy owoce morza. Przepyszne. Dodatkowo desery i lody. Wszystko smaczne. Ceny mogą trochę odstraszać, ale warto się wybrać chociaż raz. Wielkim plusem jest przesympatyczna obsługa. Super ekipa.

Dziękujemy, Daariusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupo-Compostelana, Director de Relaciones con Clientes, El PescadorOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Muchísimas gracias por tomarse el tiempo para escribir una reseña tan detallada y por valorar tan positivamente nuestro restaurante. Nos complace saber que le ha gustado nuestra comida y nuestros postres artesanales. Esperamos que en futuro vuelva a visitarnos

Lucia

Zrecenzowano 12 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Pysze jedzenie! Super obsługa! Najlepsza kolacja na Teneryfie ;) polecam świeże ryby i owoce morza, które można zobaczyć na własne oczy!

Dziękujemy, Inez R

El Pescador — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto de la Cruz, Teneryfa

Byłeś(-aś) w El Pescador? Podziel się wrażeniami!