Urokliwa starówka

Piękna architektura kanaryjska, warto wejść do kościołów i zaglądać na dziedzińce kamienic... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 marca 2019
nedkaaa
Warszawa, Polska
Ładne miasteczko

Jeżeli ktoś lubi pospacerować, to uważam miasteczko za bardzo ładne. Warto się w nim "zgubić... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 stycznia 2019
Jacek R
Bydgoszcz
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 375)

Zrecenzowano: 26 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety po 30 min krążenia po mieście zrezygnowaliśmy ze zwiedzania starówki. Powód prozaiczny nie mieliśmy gdzie zaparkować. Szkoda mam wrażenie, że cała południowa część wyspy ma problemy z parkowaniem.
Dlatego polecam wypożyczać samochód tylko na jeden dzień i następnego dnia znowu. Na naszym hotelowym parkingu ceny były bardzo wysokie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, krzysztofp809
Zrecenzowano: 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

To to co lubię najbardziej na wyjazdach. Mało turystów, większość to 'miejscowi'. Kilka ulic jako długie deptaki którymi można spacerować bez końca podziwiając wiele ciekawych kamienic, sklepików z ciekawym rękodziełem czy też markowych sklepów, kawiarni, knajpek, ciastkarni i wielu innych. Jest kilka ocienionych placyków z ławeczkami i drzewami, niesamowite ruiny kościoła Św. Augustyna czy Katedrę. Co jakiś czas poza odnowionymi fasadami czy wręcz wspaniałymi posiadłościami z gankami natrafić można na opuszczone budynki co w sumie dodaje miejscu klimatu. Brak tu typowej komercji, chińszczyzny etc... warto pomyszkować po bocznych uliczkach w poszukiwaniu ciekawych sklepików czy kawiarenek z prawdziwie lokalną atmosferą i cenami. Zdecydowanie polecam na co najmniej kilka godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
2  Dziękujemy, SWDMFan
Zrecenzowano: 18 listopada 2016

miejsce urocze ale słabo oznaczone dla turystów, nie ma drogowskazów jak dojść do dworca autobusowego
ludzie słabo znają tam angielski

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2015
Dziękujemy, joannar693
Zrecenzowano: 21 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Historyczna część La Laguny jest obowiązkowym punktem który trzeba zwiedzić w podróży po Teneryfie. Kolonialna architektura i ogromna ilość barów , restauracji i knajpek tapas nadają świetny klimat miejscowości.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, 609marcinp
Zrecenzowano: 14 lipca 2016

Wspaniałe miasteczko, przepełnione zabytkami. Całą masa małych urokliwych uliczek przepełnionych kolonialnymi villami.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, Andrzej M