Zapisz
Rewelacja

Zjawiskowe miejsce na skale całego świata. Tu trzeba wjechać. Polecam kolejkę linowa i szybkie... Przeczytaj więcej

igormF8526ZF
Poznań, Polska
Pięknie

Wraz z żoną wybraliśmy wyjście na wulkan szlakiem turystycznym a nie kolejką gondolową. Niestety... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 października 2020
878gregoryk
Tilburg, Holandia
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 271)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każde słowo czy zdanie nie jest w stanie oddać klimatu i atmosfery. Ja poczułem się przygnieciony potęga natury. Jeśli jesteś na Teneryfie jest to must be

Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowa wycieczka na Teneryfie... Widoki są piękne i warte każdych pieniędzy. Wycieczkę miałam połączona z wyjazdem na Masce, która też miała swój urok i była piękna. Zdjęcia niestety nie oddają w żadnym stopniu widoków na żywo, polecam

Dziękujemy, martyna_jarosz97
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt podczas pobytu na Teneryfie. Przepiękne widoki z góry. Po prostu zawrót głowy, chociaż częściowo spowodowany różnicą ciśnień. Dla sercowców, ciśnieniowców i astmatyków może być ciężko. Także cudowne krajobrazy podczas jazdy na wulkan. Niezapomniane przeżycia.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, KachaWarszawa
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt po przybyciu na Teneryfę. Przepiękne widoki i wszechogarniająca cisza na szczycie. Wjazd

1  Dziękujemy, Monika080878
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Zdecydowanie polecam. Widoki przepiękne. Pierwotnie zamierzaliśmy pojechać samochodem, ale ostatecznie wybraliśmy wycieczkę autokarem z przewodnikiem i to był najlepszy wybór. Pani przewodnik bardzo kompetentna, przkekazała nam mnóstwo informacji, ciekawostek i anegdot. Ponad to zjazd do wioski Masca autokarem - bezcenne!!! :):):)

2  Dziękujemy, raw1228