Kocham to miejsce !!

Będąc na Teneryfie trzeba koniecznie wejsc lub wjechac na Teide:) widoki sa niezmieskie, ja sie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Natka77
Warszawa, Polska
Wow nie tylko dla miłośników

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
26micha_d
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (12 527)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każde słowo czy zdanie nie jest w stanie oddać klimatu i atmosfery. Ja poczułem się przygnieciony potęga natury. Jeśli jesteś na Teneryfie jest to must be

Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowa wycieczka na Teneryfie... Widoki są piękne i warte każdych pieniędzy. Wycieczkę miałam połączona z wyjazdem na Masce, która też miała swój urok i była piękna. Zdjęcia niestety nie oddają w żadnym stopniu widoków na żywo, polecam

Dziękujemy, martyna_jarosz97
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt podczas pobytu na Teneryfie. Przepiękne widoki z góry. Po prostu zawrót głowy, chociaż częściowo spowodowany różnicą ciśnień. Dla sercowców, ciśnieniowców i astmatyków może być ciężko. Także cudowne krajobrazy podczas jazdy na wulkan. Niezapomniane przeżycia.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, KachaWarszawa
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt po przybyciu na Teneryfę. Przepiękne widoki i wszechogarniająca cisza na szczycie. Wjazd

Dziękujemy, Monika080878
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Zdecydowanie polecam. Widoki przepiękne. Pierwotnie zamierzaliśmy pojechać samochodem, ale ostatecznie wybraliśmy wycieczkę autokarem z przewodnikiem i to był najlepszy wybór. Pani przewodnik bardzo kompetentna, przkekazała nam mnóstwo informacji, ciekawostek i anegdot. Ponad to zjazd do wioski Masca autokarem - bezcenne!!! :):):)

1  Dziękujemy, raw1228