Piękne miejsce

Ładne miejsce z pięknym widokiem z góry na wyspę. Przyjemna, nie za długa trasa na szczyt. Na górze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
95emilia-c
Wołów, Polska
Nieziemsko

Cudowne, zapierające dech w piersi widoki. Droga z parkingu na szczyt zajmuje ok.1h, pod warunkiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
isiul2018
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 800)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczególnie polecam trasę serpentynami z zachodu wyspy. Droga na szerokość samochodu i brak barierek. Lepsze widoki niż na samej górze.

1  Dziękujemy, stpio
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Miejsce super aby tam pójść. Bez większego wysiłku można dotrzeć na sam szczyt. Spacer z parkingu około 1,5 kilometra. Więc nawet bez przygotowania kondycyjnego można odwiedzić to miejsce. Warto zabrać lepsze buty, nie polecam spaceru w klapka gdzie i tacy "odważni" się wybierali :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Andrew_Poland
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim. Spacerkiem pod górkę ok 30 minut . Dzieci powyżej 5 roku dadzą radę . Mniejsze no muszą uważać na szlak gdzie miejscami kamienisty lub bez żadnych poręczy . Widok na górze jak w kosmosie . Jedno z piękniejszych miejsc na GC

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, miki m
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Wspaniałe miejsce na zwiedzanie. Dotarcie tu wymaga wysiłku i odrobiny szczęścia w zdobyciu parkingu. Krótki treking i jesteśmy na punkcie widokowym.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niezapomniane widoki, cudowne wrażenia. Najpiękniejsze miejsce na Gran Canaria!!! Niestety podróż samochodem dość stresujaca, krete serpentyny ciągną się przez około 30 min Trzeba jechac ostrożnie i z rozsądkiem. Na miejscu jest parking, budka gdzie serwują kawe, napoje i drobne przekąski.
W górę idzie się okolo 40 min. Trasa średnio trudna. Przydadza sie wygodne buty i woda do picia! O dziwo na szczycie nie wiało, bylo okolo 7 stopni mniej niz w Las Palmas ale w ogóle tego nie odczuliśmy. Corka na szczycie oplalala się w krótkim rękawku przy temperaturze wskazującej około 12 stopni ( podczas gdy w Las Palmas bylo 19) Jednak to góry, pogoda moze sie szybko zmieniać więc lepiej zabrać ze sobą bluzę badz kurtke.
Polecam gorąco!!! Koniecznie odwiedźcie to magiczne miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, maggied92