Zapisz
Jest pieknie

Piekne widoki, piekna przyroda i krajobraz. Jesi ktos lubi piekno natury , gory , morze itd to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 stycznia 2020
328patrykd
Hareid, Norwegia
Widoki, widoki, widoki

Bardzo ładne miejsce. Można spokojnie dojechać do samego punktu samochodem. Na końcu drogi jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 listopada 2019
wiktorhor
Olsztyn, Polska

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Warto wiechac i zobaczyc te widoki na wyspe, ja miałem troche mgły ale... nie zaluje i napewno kiedys tam wróce

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, RafikiPetrys
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Na Pico de las Nieves 1939 m.n.m. wybralismy sie w drodze na Roque Nublo 1803m.n.m.niebo bylo przejrzyste ani jednej chmury,swietne widoki jak i na polnoc i poludnie wyspy.Zapiera dech w piersiach.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, BOGI40
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Do punktu widokowego można dostać się autem - w porównaniu do Polskich realiów droga jest dość wymagająca i wymaga pełnego skupienia kierowcy, jednak w porównaniu do innych zakątków wyspy wypada całkiem przyjemnie. Widok z punktu rozpościera się na 75% wyspy. Baza wojskowa obok zasłania resztę. Polecam udać się na zachód słońca - zapiera dech w piersiach.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, urias_tg
Zrecenzowano: 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy z całym sumieniem. Fajna frajda i widoki zapierające dech w piersiach. Droga kreta ale odjazdowa.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, cinekjg
Zrecenzowano: 11 października 2018

Wycieczka na najwyższy szczyt Gran Canarii jest w moim odczuciu obowiązkowym punktem na trasie objazdu tej pięknej wyspy. Sama droga na szczyt, bo można tu dojechać samochodem, budzi duże emocje. Droga jest wąska i kręta a do tego bardzo stroma, wymaga więc skupienia u kierowcy a o to trudno bo widoki po drodze są przepiękne, całe Las Palomas jak na dłoni. Na szczycie czekają na nas cudne widoki, chmury w dole a ponad nami słońce i w oddali na horyzoncie stożek wulkanu na Teneryfie El Teide. Można nasycić wzrok pięknymi widokami i zrobić zdjęcia o zachodzie słońca trzeba się tylko ciepło ubrać bo wieje niemiłosiernie i to lodowaty wiatr. Polecam tą wycieczkę miłośnikom gór i nie tylko!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, malgosiapod