Szczyt wyspy, ładne widoki 🙂

Z pewnością ładne widoki na wyspę, ładna trasa na szczyt jednak zdecydowanie bardziej podobało mi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
95emilia-c
Wołów, Polska
super widoki warto

Warto wiechac i zobaczyc te widoki na wyspe, ja miałem troche mgły ale... nie zaluje i napewno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
RafikiPetrys
Pępowo, Polska

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Warto wiechac i zobaczyc te widoki na wyspe, ja miałem troche mgły ale... nie zaluje i napewno kiedys tam wróce

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, RafikiPetrys
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Na Pico de las Nieves 1939 m.n.m. wybralismy sie w drodze na Roque Nublo 1803m.n.m.niebo bylo przejrzyste ani jednej chmury,swietne widoki jak i na polnoc i poludnie wyspy.Zapiera dech w piersiach.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, BOGI40
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Do punktu widokowego można dostać się autem - w porównaniu do Polskich realiów droga jest dość wymagająca i wymaga pełnego skupienia kierowcy, jednak w porównaniu do innych zakątków wyspy wypada całkiem przyjemnie. Widok z punktu rozpościera się na 75% wyspy. Baza wojskowa obok zasłania resztę. Polecam udać się na zachód słońca - zapiera dech w piersiach.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, urias_tg
Zrecenzowano: 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy z całym sumieniem. Fajna frajda i widoki zapierające dech w piersiach. Droga kreta ale odjazdowa.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, cinekjg
Zrecenzowano: 11 października 2018

Wycieczka na najwyższy szczyt Gran Canarii jest w moim odczuciu obowiązkowym punktem na trasie objazdu tej pięknej wyspy. Sama droga na szczyt, bo można tu dojechać samochodem, budzi duże emocje. Droga jest wąska i kręta a do tego bardzo stroma, wymaga więc skupienia u kierowcy a o to trudno bo widoki po drodze są przepiękne, całe Las Palomas jak na dłoni. Na szczycie czekają na nas cudne widoki, chmury w dole a ponad nami słońce i w oddali na horyzoncie stożek wulkanu na Teneryfie El Teide. Można nasycić wzrok pięknymi widokami i zrobić zdjęcia o zachodzie słońca trzeba się tylko ciepło ubrać bo wieje niemiłosiernie i to lodowaty wiatr. Polecam tą wycieczkę miłośnikom gór i nie tylko!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, malgosiapod