“Omijać.”

Restaurante Abuelo Alfredo
Nr 12 wśród 15 Restauracje (Betancuria)

Zatrzymaliśmy się tu z zorganizowaną wycieczka rainbow. Jedzenie tragiczne. Przystawki to był żart. Większym żartem było główne danie czyli ziemniaki w mundurkach I ryż z kosciami. Biuro powinno stanowczo zrezygnować z tej restauracji.

Dziękujemy, erianor

Zrecenzowano 11 września 2018

Restauracja bardzo fajna. Przekąski, wino i woda przygotowane na przyjazd gości (byłam tam z wycieczką objazdową po wyspie). Na ciepłe dania paella i gulasz z ciecierzycy (niestety obydwa dania z mięsem). Jednak bezpłatnie w zamian na dania ciepłe, których nie mogłam zjeść ze względu na obecność mięsa otrzymałam bardzo duży talerz sałatki z tuńczykiem, jajkami, pomidorami itp. za co ogromny plus. Jedzenie i wino smaczne, obsługa miła. Na deser dość dziwne małe lody w zamkniętych kubeczkach, ale smaczne;-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, KLilith
Zrecenzowano 2 września 2018

Mimo że obsługa była bardzo miła, to trudno nie odczuć niedosytu. Potrawy bardzo średnie, niczym nie różniły się od tych podawanych w hotelu, porcje małe. Lody z kubeczka szczególnie nie zachwycają, od restauracji oczekuje się czegoś więcej. Wino również niestety średnie.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W tej recenzji nie ma opcji bez gwiazdek, więc jedną gwiazdkę przyznaję za wino, gdyż był to jedyny pozytywny aspekt tej wizyty. Jestem bardzo zdziwiony faktem, iż biura podróży organizujące turystom wycieczki, za które płacą całkiem niemałe pieniądze, kierują ich do takich lokali nie zważając na opinie innych. Chociażby w serwisie TripAdvisor. Moje zdanie uzasadniam tym, iż będąc na Wyspach Kanaryjskich już któryś raz (a przyjeżdżam tu od 97 roku) po raz pierwszy spotkałem się z totalną ignorancją kulinarną i brakiem szacunku dla turysty. Zamiast sztandarowej potrawy Kanarów, czyli "pomarszczonych ziemniaczków" ze stosownym wyborem sosów mojo (zwyczajem jest podawanie ich w oddzielnych naczyniach - tu nie ma nic) dostaliśmy talerz z kartoflami w mundurkach zanurzonych w niewielkiej ilości czegoś w kolorze rozwodnionego ketchupu. Pomijam fakt podania ryżu/risotta/nie wiem co to było, z zawartością kości i kamyka,na którym moja córka prawie złamała sobie zęba. Nawet prosta kawa z ekspresu (który zepsuł się podczas nalewania i groził zatopieniem lokalu) okazała się zwyczajnym syfem, który zostawili niedopity również nasi współbiesiadnicy. Z jedzenia najlepsze były pomidory z czosnkiem. Poza tym na stole wiało smutkiem. Bardzo liczę na to, że moją recenzję (a napisałem ich już troszeczkę i jestem w nich obiektywny, wymagający, ale też potrafię przymknąć oko na niektóre rzeczy) ktoś z biur podróży weźmie sobie poważne do serca, bo warto, aby ta knajpa padła. Z braku turystów stanie się to niechybnie, chyba że zaczną uczciwie dawać ludziom do jedzenia te proste dania, z których słyną przecież Kanary.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wycieczka z Itaka zabrała nas wlasnie tam na obiad? Dlaczego? Nie wiem i chyba nie chce wiedzieć, chce zapomnieć. Miejsce z zewnątrz bardzo zle sie prezentuje, wewnątrz nie jest lepiej. Jedzenie poniżej oczekiwań. Podane gotowane ziemniaki z mundurkach, ciecierzyca i paella. Słabo. Nie zrobiło to na nas wrażenia, na pewno nie dobrego.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, zbigniewk845

Restaurante Abuelo Alfredo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Betancuria, Fuerteventura

Byłeś(-aś) w Restaurante Abuelo Alfredo? Podziel się wrażeniami!