Turkusowa rzeczywistość

Zrecenzowano: 6 października 2018
jarekoldak
Warszawa, Polska
Prawie jak Karaiby

Minorka vel Menorca. Ciutadella. Plaża w karaibskim stylu, krystaliczna woda, czysty piasek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2018
robo75666666
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 600)

Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękna plaża z piaskiem białym i miałkim niczym mąka. Przed plażą znajduje się darmowy parking oraz toaleta. Wspaniała roślinność i piękne widoki wraz z niskazitelnie czystą wodą zapadły nam głęboko w sercu

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, jarekoldak
Zrecenzowano: 5 października 2018

Minorka vel Menorca. Ciutadella. Plaża w karaibskim stylu, krystaliczna woda, czysty piasek - polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, robo75666666
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na tę plażę trafiliśmy przypadkiem, gdyż nie wiedzieliśmy, że na plażę Macarelleta można dostać się jedynie autobusem. Pokierowano nas na Turqueta, parking oddalony od morza o jakieś 10/15 minut drogi spacerem. Widoki z plaży piękne. Woda czysta, idealne zejście- stopniowo coraz głębiej, nie trzeba wejść w głąb 300 metrów by woda sięgała do szyi. Pan sprzedający najlepsze jakie w życiu jadłam owoce prosto z taczki. Ok 5 euro za pół ananasa- warto ! Toalety oddalone od plaży o ok 300 metrów.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, jotka_mhm
Zrecenzowano: 28 września 2017

Plaża położona z dala od wszystkiego ;) Utrudniony dostęp po przez parking który zatłoczony jest juz od samego rana i nie mozna się na niego dostać... Siedzi Pan jakieś 4 kim od parkingu i kolejno albo wpuszcza auta albo nie - zależy czy na parkingu jest jakieś miejsce.. Sama plaża ładna, piaszczysta z ładnymi widokami. Woda przepiękna. Lecz nie zachwyciła mnie na tyle by wzdychać do niej z utęsknieniem ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna U
Zrecenzowano: 11 września 2017

Plaża zdala od cywilizacji, dużo zielni, czysta woda. Na skałkach można spotkać kozy.
Plaża bezpieczna również dla dzieci, woda jest ciepła. Zatoczka jest bardzo urokliwa.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Milena P