Pokaz magiczny był świetny.!! Magik wyszedł po pokazie i dalej pokazywał nam swoje triki. Było naprawdę super!! MAGIC SHOW IS VERY GOOD!! Pozatym wszystko jest tak jak powinno. Drinki pyszne plaża i basen super

Dziękujemy, Maciek Ś

Pokoje przestronne zadbane idealne dla rodzin. W każdym mieszkaniu są dwa pokoje oddzielone drzwiami. Jedzenie bardzo dobre. Wszystkiego bardzo dużo. Blisko do plaży w zatoczce. Jedynie woda w basenie zimna. Animacje dla dzieci i dorosłych w ciągu dnia i wieczorem. Przepiękne alejki między budynkami bardzo zadbane. Wszędzie kwiaty i dużo zieleni. Zjeżdżalnia dla dzieci super, mimo zimnej wody. Bardzo blisko sklepy i wypożyczalnia samochodów. W hotelu można wypożyczyć rower oraz wózek dziecięcy chociaż jak dla mnie trochę drogo. Blisko przystanek autobusowy. Polecam wypożyczenie auta i zwiedzanie wyspy naprawdę warto. Hotel polecam w 100%

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 7 września 2019

Pobyt w pierwszym tygodniu września oceniam bardzo dobrze. Nie było tłumów, przy basenach zawsze wolne leżaki, można było swobodnie przyjść i popływać. Więc nie doświadczyliśmy tej słynnej walki o leżaki :) jedzenie bardzo dobre, różnorodne. Jedynie kawa niesmaczna. Obsługa na piątkę. Chyba wszyscy w tym miejscu lubią swoją pracę: kelnerzy,panie sprzątające, animatorzy. Każdy uśmiechnięty i pomocny. Pokoje dosyć stare ale czyste i wygodne. Sprzątanie co dwa dni:zmieniania pościel i ręczniki. Minusem moim zdaniem jest brak oólnodostepnego klubiku dla dzieci. Jeden był wyłącznie dla turystów z Anglii, drugi dla tych z Czech... Byli animatorzy ogólni dla wszystkich ale bez klubiku, organizowali zajęcia na scenie czy boisku.

W bliskiej odległości tylko maleńka plaża, kamienista. Do innych trzeba dojechać. Także w tej okolicy nie doświadczycie pięknych plaż jak z google grafika. Busem 61, który jeździ co 30 minut można dojechać do plaży Cała n'Blanes, która jest trochę większa, piaszczysta i ma plac zabaw. Do reszty plaż wyprawa z przesiadką w Ciutadelli lub wypożyczonym samochodem.

Ogólnie super wypoczynek dla rodzin z dziećmi, raczej nie polecam na romantyczne wakacje, gdyż ciężko się zrelaksować wśród brykających dzieciaków.

Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

APARTAMENTY - bardzo ładne w pełni spełniające swoją funkcję. Sprzątane co dwa dni. Podobnie jak wymieniane ręczniki. Apartamenty dają również poczucie prywatności.
JEDZENIE - nikt nie chodził głodny, trochę monotonne, ale wszystko ratowała pyszna oliwa z oliwek.
PICIE - dobre piwo oraz białe wino.
BASENY - za dużo ludzi, jak pływałem z córką w jednym z basenów to był moment, że jeden z młodych anglików o skoczył na głowę 3 letniej córki. Dobrze, że nic się nie stało. Bawi mnie również czatowanie anglików na leżaki.
OBSŁUGA - dobra, ale czasami nie zdążyłem dojeść, np. byłem po napoje, a już nie było mojego tależa.
ANIMACJE - dla dzieci ok, reszta mnie nie interesowała.
Pobyt oceniam pozytywnie, bo pożyczyliśmy samochód i zwiedziliśmy wszystkie ładniejsze plaże na zachodzie Miniorki, które są bardzo ładne oraz podobne do tych na Sardynii. :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak chcecie mieć spokój bierzcie apartamenty z dala od basenów.
1  Dziękujemy, Kapist7
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłam w tym hotelu swój tygodniowy urlop i jak na 3 gwiazdki standard jest naprawdę super. Przede wszystkim hotel jest zbudowany w formie miasteczka, wszędzie uliczki, dużo zieleni i szeregowe domki. Na terenie hotelu znajduje się nawet sklep w którym można kupić jedzenie, kosmetyki czy nawet ubrania. Hotel posiada 2 restauracje, jedną tematyczną a drugą normalną. W obu jedzenie naprawdę dobre, codziennie coś innego, monotonne były jedynie śniadania. Obsługa również przemiła, uśmiechnięta, poslgujaca się językiem hiszpańskim i angielskim. Na terenie obiektu za 3 baseny: 2 tradycyjne i 1 płytki z dużym wodnym placem zabaw. Jedyny problem to leżaki, jeśli ktoś chce znaleźć jakiś wolny leżak to musi już stanąć przed 8:30 w kolejce i czekać aż obsługa otworzy basen, w przeciwnym razie wolne leżaki można dostać dopiero po godzinie 14. To duży minus dla tego hotelu bo póki jest blisko 503, natomiast jeśli chodzi o miejsce przy basenach to jest to zdecydowanie niewystarczająca ilość zważywszy na to, że w hotelu przebywają głównie rodziny z dziećmi a na każdą rodzinę przypada średnio 2-3 dzieci. Ogólnie jeśli ktoś nie przepada za gwarem, hałasem no i dziećmi to nie polecam tego hotelu. Jest on nastawiony głównie na taki rodzaj turystów, a w związku z tym jest ich tu mnóstwo. W hotelu przebywają głównie anglicy, którzy są naprawdę bardzo bardzo mili. Pokoje sprzątane są co 2 dni, tak samo jest z recznikami. Bardzo czysto i schludnie w pokojach jak i na całym obiekcie

Dziękujemy, karolinapF5453BJ