Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

APARTAMENTY - bardzo ładne w pełni spełniające swoją funkcję. Sprzątane co dwa dni. Podobnie jak wymieniane ręczniki. Apartamenty dają również poczucie prywatności.
JEDZENIE - nikt nie chodził głodny, trochę monotonne, ale wszystko ratowała pyszna oliwa z oliwek.
PICIE - dobre piwo oraz białe wino.
BASENY - za dużo ludzi, jak pływałem z córką w jednym z basenów to był moment, że jeden z młodych anglików o skoczył na głowę 3 letniej córki. Dobrze, że nic się nie stało. Bawi mnie również czatowanie anglików na leżaki.
OBSŁUGA - dobra, ale czasami nie zdążyłem dojeść, np. byłem po napoje, a już nie było mojego tależa.
ANIMACJE - dla dzieci ok, reszta mnie nie interesowała.
Pobyt oceniam pozytywnie, bo pożyczyliśmy samochód i zwiedziliśmy wszystkie ładniejsze plaże na zachodzie Miniorki, które są bardzo ładne oraz podobne do tych na Sardynii. :-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak chcecie mieć spokój bierzcie apartamenty z dala od basenów.
1  Dziękujemy, Kapist7
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłam w tym hotelu swój tygodniowy urlop i jak na 3 gwiazdki standard jest naprawdę super. Przede wszystkim hotel jest zbudowany w formie miasteczka, wszędzie uliczki, dużo zieleni i szeregowe domki. Na terenie hotelu znajduje się nawet sklep w którym można kupić jedzenie, kosmetyki czy nawet ubrania. Hotel posiada 2 restauracje, jedną tematyczną a drugą normalną. W obu jedzenie naprawdę dobre, codziennie coś innego, monotonne były jedynie śniadania. Obsługa również przemiła, uśmiechnięta, poslgujaca się językiem hiszpańskim i angielskim. Na terenie obiektu za 3 baseny: 2 tradycyjne i 1 płytki z dużym wodnym placem zabaw. Jedyny problem to leżaki, jeśli ktoś chce znaleźć jakiś wolny leżak to musi już stanąć przed 8:30 w kolejce i czekać aż obsługa otworzy basen, w przeciwnym razie wolne leżaki można dostać dopiero po godzinie 14. To duży minus dla tego hotelu bo póki jest blisko 503, natomiast jeśli chodzi o miejsce przy basenach to jest to zdecydowanie niewystarczająca ilość zważywszy na to, że w hotelu przebywają głównie rodziny z dziećmi a na każdą rodzinę przypada średnio 2-3 dzieci. Ogólnie jeśli ktoś nie przepada za gwarem, hałasem no i dziećmi to nie polecam tego hotelu. Jest on nastawiony głównie na taki rodzaj turystów, a w związku z tym jest ich tu mnóstwo. W hotelu przebywają głównie anglicy, którzy są naprawdę bardzo bardzo mili. Pokoje sprzątane są co 2 dni, tak samo jest z recznikami. Bardzo czysto i schludnie w pokojach jak i na całym obiekcie

Dziękujemy, karolinapF5453BJ
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

jeśli ktoś szuka 3* hotelu szczerze polecam. Czysto (raz na dwa dni sprzątanie wraz z wymianą pościeli i ręczników), zadbany teren z zielenią. Hotel zbudowany w formie domków szeregowych więc nie jest to wielki moloch. Jedzenie ok, duży wybór, wieczorki tematyczne, dużo owoców, warzyw. Śniadania tak jak wszędzie - nastawione typowo na angielskich turystów - fasolka, jaja sadzone, jajecznica, naleśniki, kiełbaski. Dodatkowo jogurty, owoce, soki, mnóstwo słodkości. Brakowało mi troszkę warzyw:). Fantastyczna i profesjonalna obsługa - wszyscy uśmiechnięci i chętni do pomocy. Gorąco pozdrawiamy barmanów Rubena i Luisa oraz Panie kelnerki:)) Hotel położony blisko pięknego miasta Ciutadella - warto się tam wybrać - obok hotelu znajduje się przystanek autobusowy (koszt ok. 1,5 euro w jedną stronę). W hotelu znajdują się 3 baseny - są ok:) problem, jak w sumie prawie wszędzie - leżaki. Mnóstwo osób już od rana czeka żeby tylko rzucić ręcznik na kilka leżaków i je zająć...później oczywiście stoją puste leżaki z ręcznikami, a człowiek nie ma gdzie usiąść... obok hotelu zejście na fajną plażę - polecam!! malutka, ale z małą ilością osób. Piękna woda, troszkę dalej od brzegu mnóstwo ryb. Obok hotelu 2 markety oraz 3 wypożyczalnie aut. Szczególnie polecamy Autos Ciutadella.
Hotel szczególnie polecamy rodzinom. Mnóstwo animacji dla dzieci. Wieczory z rozrywką również dla dorosłych choć i te występy były opanowane przez dzieci. Jeśli ktoś szuka rozrywki bez dzieci polecamy klub, który znajduje się ok 700 m. od hotelu. Fantastyczny właściciel i dj w jednej osobie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Otrzymaliśmy pokój numer 6..ok..ale obok okna znajdowały się kominy chyba wentylacyjne, które włączały się o 6 rano i trochę buczały...
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Jestesmy tutaj od 2.08 i musze przyznac ze wszystko jest super. Ludzi duzo ale wiadomo sezon szczyt.
Sam hotel bardzo pezyjemny, animatorzy to kolesie najbardziej pozytywni pod sloncem, muzyka gra. Dzieciaki maja tu wszystko od zabaw po zjezdzalnie. Sklepow , sklwpikow w okolicy mnostwo. Cytadela- miasto koniecznoe do zobaczenia. 15 min od hotelu autobusem i jestescie na miejscu.plaze mega folderowe. Male kameralne z widokami zapierajacymi dech. Az zal niebawem wylatywac. Walcie drzwiami i okanmi zwlaszcza z dziecmi. Mamy syna 2 lata i jest zachwycony

Dziękujemy, Agn Z
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Mieliśmy okazję spędzić tydzień w hotelu. Hotel jest w formie domków szeregowych, pomiędzy nimi bardzo dobrze urządzona i zadbana zieleń.
Pokoje są bardzo przestronne z aneksem kuchennym .Niestety widać już ząb czasu - przynajmniej w tym apartamencie w którym byliśmy. Do tego trzeba uważać przy braniu prysznica - ciężko ustawić żądaną temperaturę wody kiedy myśli się że jest ok nagle zaczyna lecieć albo wrzątek alb lodowata woda. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest napuszczenie wody do wanny i kąpiel. Można mieć również zastrzeżenia co do sprzątania - raz na dwa dni. Mało dokładnie i mimo iż śmieci położone przy śmietniku (bo śmietnik za mały) to przez tydzień nie zostały wyrzucone.
Duży plus należy się za obsługę w restauracjach i barach. Bardzo sympatyczna i życzliwa obsługa która nadrabia pewne niedoskonałości restauracji - przydałoby się więcej miejsca. Stoliki ciasno ustawione i jak na 400 apartamentów - 2 restauracje to za mało.
Sporym minusem jest dawanie gościom w barach napoi, drinków w jednorazowych plastikowych kubeczkach, które potem można spotkać wszędzie, również w basenie.
Baseny to jedna z zalet tego hotelu. Duże, bez terakoty przy brzegu, dzięki czemu bezpiecznie i pewnie można się poruszać. Do tego wodny minipark dla dzieci jest rewelacyjny.
Jeśli ktoś nie oczekuje wysokich standardów, to będzie zadowolony.

Dziękujemy, DawidzTorunia