Ciudadela
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

jeśli ktoś szuka 3* hotelu szczerze polecam. Czysto (raz na dwa dni sprzątanie wraz z wymianą pościeli i ręczników), zadbany teren z zielenią. Hotel zbudowany w formie domków szeregowych więc nie jest to wielki moloch. Jedzenie ok, duży wybór, wieczorki tematyczne, dużo owoców, warzyw. Śniadania tak jak wszędzie - nastawione typowo na angielskich turystów - fasolka, jaja sadzone, jajecznica, naleśniki, kiełbaski. Dodatkowo jogurty, owoce, soki, mnóstwo słodkości. Brakowało mi troszkę warzyw:). Fantastyczna i profesjonalna obsługa - wszyscy uśmiechnięci i chętni do pomocy. Gorąco pozdrawiamy barmanów Rubena i Luisa oraz Panie kelnerki:)) Hotel położony blisko pięknego miasta Ciutadella - warto się tam wybrać - obok hotelu znajduje się przystanek autobusowy (koszt ok. 1,5 euro w jedną stronę). W hotelu znajdują się 3 baseny - są ok:) problem, jak w sumie prawie wszędzie - leżaki. Mnóstwo osób już od rana czeka żeby tylko rzucić ręcznik na kilka leżaków i je zająć...później oczywiście stoją puste leżaki z ręcznikami, a człowiek nie ma gdzie usiąść... obok hotelu zejście na fajną plażę - polecam!! malutka, ale z małą ilością osób. Piękna woda, troszkę dalej od brzegu mnóstwo ryb. Obok hotelu 2 markety oraz 3 wypożyczalnie aut. Szczególnie polecamy Autos Ciutadella.
Hotel szczególnie polecamy rodzinom. Mnóstwo animacji dla dzieci. Wieczory z rozrywką również dla dorosłych choć i te występy były opanowane przez dzieci. Jeśli ktoś szuka rozrywki bez dzieci polecamy klub, który znajduje się ok 700 m. od hotelu. Fantastyczny właściciel i dj w jednej osobie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Otrzymaliśmy pokój numer 6..ok..ale obok okna znajdowały się kominy chyba wentylacyjne, które włączały się o 6 rano i trochę buczały...
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Jestesmy tutaj od 2.08 i musze przyznac ze wszystko jest super. Ludzi duzo ale wiadomo sezon szczyt.
Sam hotel bardzo pezyjemny, animatorzy to kolesie najbardziej pozytywni pod sloncem, muzyka gra. Dzieciaki maja tu wszystko od zabaw po zjezdzalnie. Sklepow , sklwpikow w okolicy mnostwo. Cytadela- miasto koniecznoe do zobaczenia. 15 min od hotelu autobusem i jestescie na miejscu.plaze mega folderowe. Male kameralne z widokami zapierajacymi dech. Az zal niebawem wylatywac. Walcie drzwiami i okanmi zwlaszcza z dziecmi. Mamy syna 2 lata i jest zachwycony

Dziękujemy, Agn Z
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Mieliśmy okazję spędzić tydzień w hotelu. Hotel jest w formie domków szeregowych, pomiędzy nimi bardzo dobrze urządzona i zadbana zieleń.
Pokoje są bardzo przestronne z aneksem kuchennym .Niestety widać już ząb czasu - przynajmniej w tym apartamencie w którym byliśmy. Do tego trzeba uważać przy braniu prysznica - ciężko ustawić żądaną temperaturę wody kiedy myśli się że jest ok nagle zaczyna lecieć albo wrzątek alb lodowata woda. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest napuszczenie wody do wanny i kąpiel. Można mieć również zastrzeżenia co do sprzątania - raz na dwa dni. Mało dokładnie i mimo iż śmieci położone przy śmietniku (bo śmietnik za mały) to przez tydzień nie zostały wyrzucone.
Duży plus należy się za obsługę w restauracjach i barach. Bardzo sympatyczna i życzliwa obsługa która nadrabia pewne niedoskonałości restauracji - przydałoby się więcej miejsca. Stoliki ciasno ustawione i jak na 400 apartamentów - 2 restauracje to za mało.
Sporym minusem jest dawanie gościom w barach napoi, drinków w jednorazowych plastikowych kubeczkach, które potem można spotkać wszędzie, również w basenie.
Baseny to jedna z zalet tego hotelu. Duże, bez terakoty przy brzegu, dzięki czemu bezpiecznie i pewnie można się poruszać. Do tego wodny minipark dla dzieci jest rewelacyjny.
Jeśli ktoś nie oczekuje wysokich standardów, to będzie zadowolony.

Dziękujemy, DawidzTorunia
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Byliśmy w hotelu w maju. Dwie rodziny z małymi dziećmi. Pogoda niestety nie dopisała, ale sam hotel bardzo przyjemny.
Jedzenie smaczne, w pokojach bardzo czysto, bardzo miła obsługa.
Poprosiliśmy o sąsiadujące pokoje i dzięki temu mieliśmy wspólny balkon, fajne rozwiązanie na wspólne wieczory.

Na minus brak firanek/zasłonek w pokoju, co powodowało, że sypialnia usytuowana przy jednej z hotelowych alejek była mało kameralna.
Niesmak z powodu mnóstwa automatów i zamków dmuchanych po 6 euro, służących nie rozrywce gości, a naciąganiu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze nie były dostępne w ofercie naszego biura podróży, ale warto o taki zapytać :(
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Kamila K
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Zacznę od tego, że to co pojawia się w większości opinii o hotelu jest prawdą, mianowicie w hotelu jest pełno dzieci. Większość gości hotelu to rodziny z dziećmi. Jeśli ktoś wybiera się na wakacje z dziećmi to hotel jest do tego idealnym miejscem, natomiast jeśli ktoś ich nie lubi lub przeszkadzają mu w wakacjach, raczej nie jest to hotel dla niego ;)

Dzieci:
Hotel jest bardzo nastawiony na dzieci, mają specjalny super basen z wodnym placem zabaw (raj dla dzieci), a animacje są skierowane głównie do nich.

Obsługa hotelu:
Bardzo miła obsługa hotelu :) Wszyscy są mili i pomocni.

Pokoje:
Teren hotelu dosyć duży, niskie budynki z pokojami na dwóch poziomach: parter lub pierwsze piętro. Wszystkie pokoje z tarasem (parter) lub balkonem (piętro). Pokoje bardzo ładne, sprzątane 3 razy w tygodniu (przybory toaletowe typu żel pod prysznic czy szampon nie są dokładane przy sprzątaniu, więc warto zaopatrzyć się we własne). Łazienka z wanną (akurat w naszym pokoju, nie wiem jak w innych). Pokoje otwierane kartą.

Jedzenie:
Jedzenie bardzo dobre i różnorodne (z małymi wadami, np na śniadanie jedynym dostępnym warzywem jest pomidor ;) ). Posiłki w dwóch restauracjach. Ja polecam tą obok baru, ponieważ jest większa, większy wybór jedzenia i są stoliki na zewnątrz. Ta obok recepcji jest "w piwnicy" ;) Fajne jest to, że jeśli grupa gości przyjeżdża w nocy kiedy wszystko jest zamknięte i nie ma już nawet przekąsek, po mniej więcej 20 min od przyjazdu (jak już każdy zostawi rzeczy w pokoju) w restauracji serwowany jest posiłek dla przyjezdnych.

Baseny:
W hotelu są 3 baseny. Jeden (wg mnie najfajniejszy) na drugim końcu hotelu niż recepcja, najbardziej "odkryty", tzn nie jest między budynkami. Drugi z wodnym placem zabaw dla dzieci, tam jest zawsze głośno ;) I trzeci, najgłębszy, ale ogrodzony taką niską siatką sięgającą mniej więcej do pasa (nie wiem dlaczego). Leżaków naprawdę sporo przy każdym basenie (oczywiście codziennie po otwarciu czekają już ludzie z ręcznikami żeby zarezerwować sobie najlepsze miejsca przy basenie, najczęściej kilka leżaków na raz dla całej rodziny). Baseny czynne do 18, później obsługa zbiera leżaki. Hotel nie wypożycza ręczników basenowych. Trzeba mieć swój, albo sobie kupić. Przy każdym basenie w godzinach jego otwarcia jest ratownik.

Plaża:
W okolicy hotelu są 3 plaże, ale to takie małe piaszczyste zatoczki między skałami, raczej bez rewelacji, żeby dostać się na fajniejszą plażę trzeba pojechać autobusem (co w sumie nie jest trudne, bo przystanek jest blisko, w autobusy jeżdżą dosyć często.

Animacje:
Animacje skierowane głównie do dzieci. Dla dorosłych nie ma prawie nic (chyba tylko coś typu strzelanie z łuku albo pingpong i joga. Nie ma żadnych animacji w/przy basenie. Nie ma też tańczących dookoła basenu animatorów, jak to się często zdarza w hotelach ;) Wieczorem codziennie dyskoteka dla dzieci, później bingo, a jeszcze później jakiś koncert lub karaoke (przy czym karaoke też przejmują dzieci :p).

Okolica:
Okolica hotelu bardzo spokojna. Kilka ulic, kilka knajpek, kilka sklepików. Po zmroku zamykają się sklepy i już w ogóle wszędzie cisza i spokój. Trochę nuda ;)

Reszta:
To co dla mnie było dziwne to fakt, że w całym hotelu nigdzie nie gra muzyka. Ani przy barze, ani przy żadnym z basenów, nigdzie.
Przystanek autobusowy blisko hotelu, w recepcji można otrzymać rozkład jazdy autobusów które się tam zatrzymują.
Na all inclusive trzeba nosić bransoletkę.
Goście hotelowi to głównie Anglicy i Polacy.

1  Dziękujemy, czkawka