najlepszy punkt widokowy

na szczy mozna podjechac autem, miejsc parkingowych jest duzo (bezplatnych) widoki cudowne! na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2017
Magda K
Warszawa, Polska
Najlepiej piechotą

Zrecenzowano: 8 września 2017
KlementynaBM

Zrecenzowano: 11 października 2017

na szczy mozna podjechac autem, miejsc parkingowych jest duzo (bezplatnych)
widoki cudowne! na miejscu jest tez sklep z pamiatkami restauracja i bar oraz kościół (udostepniony dla zwiedzajacych)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano: 8 września 2017

Na szczyt, który ma aż 357 metrów ! polecam iść spacerkiem z Es Mercadal .. jakieś 40 minut łącznie z przerwami na robienie zdjęć. Wszyscy leniwcy wjeżdżają tam autami i autokarami i powiem szczerze, że wycieczka piesza jest fajniejsza i wcale nie wymaga super kondycji. Droga jest asfaltowa i wcale nie aż taka strona jak wszyscy opisują !
Na szczycie figura Jezusa i mały kościółek. Większa jest oczywiście knajpa a sklep z pamiątkami to taki sklep przykościelny z krzyżykami i obrazkami świętymi ... Plus to super widoki, przy dobrej pogodzie widać Majorkę. Widoki na północne wybrzeże super. Wycieczkę polecam rano bo potem ciężko się dopchać do murku, z którego widać wszystko dookoła ;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, KlementynaBM
Zrecenzowano: 16 października 2016

Stary klasztor usytuowany w pięknym miejscu, ale zwabia tłumy turytów. Trudno się dopchać. Widoki, zwłaszcza zachodów i wschodów słońca - fantastyczny, ale wymaga to jazdy krętą drogą po ciemku. Kaplica z cudowną figurą ładna i zadbana, ale pomodlić się nie sposób, bo tłumy bezbożnych (albo po prostu durnych) turystów. Kilka sklepików z pamiątkami i słaba restauracja. Wokół szczytu maszty radiowe szpecące krajobraz. Parking ciasny. mimo to warto wpisać w plan wycieczek po Menorce

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
2  Dziękujemy, ziemekk123
Zrecenzowano: 29 września 2016 z urządzeń przenośnych

Piękny widok na większą część wyspy, warto się tam wybrać w pogodny dzień jak juz się znudzi leżenie na plaży...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, Urszula B
Zrecenzowano: 1 września 2016

Super widoki na całą wyspę ze szczytu Del Toro robią wrażenie. Piękna panorama pobliskiego Fornells a na szczycie pomnik Jezusa. Bardzo ciekawe miejsce jedno z najładniejszych na wyspie. Bardzo nam się podobało. Polecam wszystkim odpoczywającym na Minorce, to trzeba zobaczyć a najlepiej w pogodny dzień przy dobrej przejrzystości powietrza.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Dariusz K