Urokliwie, ale za dużo nagości

Zrecenzowano: 6 października 2018
jacekp561
Białystok, Polska
Najpiękniejsza plaża

Zrecenzowano: 28 września 2017
Anna U
Szklarska Poręba, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 001)

Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękna zatoka, na którą można dotrzeć pieszo " końskim traktem " lub jachtem. Brak jakiejkolwiek infrastruktur, ale to in plus :). Lepiej z dziećmi tam nie przychodzić, bo dużo nudystów paradujących po plaży.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, jacekp561
Zrecenzowano: 28 września 2017

Cudowne miejsce! Parking oddalony "chwilę spaceru" od plaży, lecz droga łatwa do pokonania. Plaża z miekkim piaskiem, czysta w pięknym otoczeniu kllifów. Woda czysta i o niesamowitym kolorze! Plaża w której się zakochałam i wg mnie najładniejsza na całej wyspie!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna U
Zrecenzowano: 4 lipca 2017

Najpiękniejsza, prawodpodobnie :) plaża Balearów. Piękna zatoczka Cala Macarelleta. Warto iść pieszo około 40 min z Cala Galdana by zobaczyć ten widoczek :) Zarówna Cala Macarella jak i Macarelleta to cudowne zatoki. Obowiązkowa wyprawa na Minorce południowej!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
3  Dziękujemy, SlawekK27
Zrecenzowano: 28 grudnia 2016

Zatoka jest bardzo urokliwa. My potraktowaliśmy pobyt w tym miejscu jako jeden z punktów widokowych podczas dłuższej trasy więc nic nie wiem o komforcie samej plaży. Warto pochodzić po pobliskich klifach - satysfakcja gwarantowana. My byliśmy we wrześniu późnym popołudniem więc parking powoli pustoszał. W sezonie i w godzinach plażowania można się nie zmieścić. Do plaży dosyć męczące 2 kilometrowe podejście z parkingu. No ale wszystkie super widokowe punkty na wyspie wymagają troszkę trudu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, pambro96
Zrecenzowano: 24 września 2016

Ciezko sie dostac taki jest tlok.Ale jaka woda,rybki jak marzenie cale biale..Nie wiem w jakim okresie ta plazyczka jest w miare dostepna tak aby nie bylo tloku.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, morze433