Zapisz
Super miejsce do zwiedzania

Piękna Katedra ale w czasach korony nie można podziwiać wnętrza. Sama katedra i okolice warte... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2020
Piotr R
Warto zobaczyć

Katedra jest ogromna, zdecydowanie góruje nad całym miastem. Katedra posiada też piękne ogrody... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 września 2020
AgnieszkaAleksandraK
Tychy, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (15 442)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam zwiedzić każdemu to miejsce obowiązkowo będąc w Palmie.
Samo wejście do katedry kosztuje 8 euro jest to trochę za dużo ,wiec warto zwiedzić katedrę dookoła.
Piękna budowla warto zobaczyć w dzień jak i w nocy przy oświetleniu
Polecam !!!

2  Dziękujemy, marcinek1111
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto będzie w stolicy Majorki. Piękne miejsce, majestatyczne i mistyczne. Są kolejki ale sprawnie to działa. Wejście 8 euro, ale dzieci do 16 lat wchodzą za darmo.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, sylwesterb2019
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Widzieliśmy kilka razy i wg nas najlepsza i najbardziej komfortowa pora na zobaczenie to tuż przed zachodem słońca. Piekne kolory, nie jest już tak gorąco i można zobaczyć zarówno w dziennym świetle a później w pięknych wieczornych kolorach.

Po drugiej stornie ulicy, tuż przy porcie parking.

Dziękujemy, Kordian80
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Robi wielkie wrażenie ,szczególnie wieczorem warto zobaczyć ,Uwaga wejście do środka do 19 .wiec albo oglądasz środek albo piękne podświetlenie wieczorne

Dziękujemy, sroka1978
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Katedrę i Palam de Mallorca najlepiej zwiedzać w niedzielę. Po pierwsze jest mniej miejscowych którzy mając wolne siedzą w domach lub na plaży. Po drugie nawet miejsca parkingowe zaznaczone na niebiesko i normalnie płatne w sobotę po południu i niedzielę są darmowe. Dzięki temu można zaparkować całkiem blisko centrum i katedry. Po trzecie katedrę podczas mszy (jak my byliśmy to o 10.30, 12.00 i 19.00) można zwiedzać za darmo. Podobno trzeba ubrać stroje zakrywające ramiona ale ochroniarz przed wejściem nie reagował na bardziej odkryte kreacje. Możliwe, że tylko podczas mszy a przy normalnym zwiedzaniu jest bardziej radykalny. Co do katedry to warto ją zwiedzić. Wspaniałe witraże, piękne mury. Jest na prawdę wielka. My zostaliśmy na mszy ale część osób skorzystała i za darmo tylko weszła na 15 min przed mszą i po szybki zwiedzeniu opuściła katedrę. Warto budynek obejść z wszystkich możliwych stron. A na zewnątrz najlepsze zdjęcia obejmujące całą katedrę wychodzą za basenem z fontanną od strony mariny.

Dziękujemy, RudiSzczecin