Ciekawe miejsce.

Katedra położona w urokliwym miejscu. Dojście wąskimi uliczkami, w ktorych sporo jest klimatycznych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Robert_M1457313
Schiedam, Holandia
Katedra piękna, jednak nie warta 8 euro :)

Zaraz po przyjeździe do Palmy wita nas z każdej strony widok Katedry, który robi wrażenie. Jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
pagolik
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 888)

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto będzie w stolicy Majorki. Piękne miejsce, majestatyczne i mistyczne. Są kolejki ale sprawnie to działa. Wejście 8 euro, ale dzieci do 16 lat wchodzą za darmo.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, sylwesterb2019
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Widzieliśmy kilka razy i wg nas najlepsza i najbardziej komfortowa pora na zobaczenie to tuż przed zachodem słońca. Piekne kolory, nie jest już tak gorąco i można zobaczyć zarówno w dziennym świetle a później w pięknych wieczornych kolorach.

Po drugiej stornie ulicy, tuż przy porcie parking.

Dziękujemy, Kordian80
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Robi wielkie wrażenie ,szczególnie wieczorem warto zobaczyć ,Uwaga wejście do środka do 19 .wiec albo oglądasz środek albo piękne podświetlenie wieczorne

Dziękujemy, sroka1978
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Katedrę i Palam de Mallorca najlepiej zwiedzać w niedzielę. Po pierwsze jest mniej miejscowych którzy mając wolne siedzą w domach lub na plaży. Po drugie nawet miejsca parkingowe zaznaczone na niebiesko i normalnie płatne w sobotę po południu i niedzielę są darmowe. Dzięki temu można zaparkować całkiem blisko centrum i katedry. Po trzecie katedrę podczas mszy (jak my byliśmy to o 10.30, 12.00 i 19.00) można zwiedzać za darmo. Podobno trzeba ubrać stroje zakrywające ramiona ale ochroniarz przed wejściem nie reagował na bardziej odkryte kreacje. Możliwe, że tylko podczas mszy a przy normalnym zwiedzaniu jest bardziej radykalny. Co do katedry to warto ją zwiedzić. Wspaniałe witraże, piękne mury. Jest na prawdę wielka. My zostaliśmy na mszy ale część osób skorzystała i za darmo tylko weszła na 15 min przed mszą i po szybki zwiedzeniu opuściła katedrę. Warto budynek obejść z wszystkich możliwych stron. A na zewnątrz najlepsze zdjęcia obejmujące całą katedrę wychodzą za basenem z fontanną od strony mariny.

Dziękujemy, RudiSzczecin
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To konieczność zwiedzić ta wspaniała katedrę. Cudne widoki...najlepiej pobyć tam trochę i napawać się tym widokiem na morze, port, palmy wzdłuż ulicy. Muzeum dosyć ciekawe, przewodnik ze słuchawkami 7 euro sztuka, małe kolejki.
Do katedry dosyć długa kolejka, ale piękna w środku! Warto wejść!

Dziękujemy, JoannJoann