Akwarium

Byłam z 7 latkiem który widział juz kilka różnych akwariów,zaskoczyła go wielkości rekinów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
_kinga_ii
Wrocław, Polska
Mile spędzony czas, ale drogo.

Cały obiekt można zwiedzić w ciągu 2 godzin. Wszędzie są akwaria z rybami, meduzami i in... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 maja 2019
dompod
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 545)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

atrakcja raczej skierowana do najmłodszych dzieci i nastolatków
wycieczka trwała ok 1.5h
w aquarium można się zrelaksować podziwiać wiele ciekawych gatunków ryb i innych zwierząt morskich

Dziękujemy, Olga K
Zrecenzowano: 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam wyjazd do oceanarium szczególnie z dziećmi moim bardzo się podobało oprócz ryb jest jeszcze dżungla oraz miejsca gdzie dzieci mogą się pobawić w środku i na zewnątrz a rodzice mogą napić się kawy lub piwko

Dziękujemy, tomaszt648
Zrecenzowano: 26 lipca 2016

Może jest tam tak samo jak w innych tego typu obiektach ale i tak warto zobaczyć. Szczególnie podobała nam się "łódeczka" z przezroczystym dnem, która pływa po największym akwarium ("Big Blue").

Dziękujemy, Przemek C
Zrecenzowano: 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jeżeli przeszła komuś przez myśl wycieczka do tego miejsca nich od razu porzuci ten pomysł. Jeżeli ktoś chce stracić 24€ żeby zobaczyć kilka rekinów pływających w akwarium i inne morskie stworzenia które można w większości zobaczyć w Polsce za inna cenę to proszę bardzo. Do tego za zdjęcie z namalowaną głową rekina 10€ to już przesada. Jedyny pozytyw to jungla naprawde ciekawie urządzona ze wodospadem.

1  Dziękujemy, grzegorzp881102
Zrecenzowano: 15 lipca 2016

Jako że jestem pasjonatem życia wodnego gorąco polecam. Rzadko kiedy omijam oceanaria w miejscowościach gdzie mam okazje być. Atrakcja podzielona jest tematycznie, Morze Śródziemne, Tropikalne, Amazońska dżungla, ogrody oraz największa atrakcja BigBlue czyli ogromne akwarium z rekinami (największe tego typu w europie) mające 8,5m wysokości, co robi wrażenie! Pod samym akwarium są porozkładane pufy, gdzie można odpocząć i obserwować morskie życie. Bardzo ciekawe akwaria z meduzami, które były podświetlane na różne kolory, co daję wyjątkowy efekt. Duża ilość ryb, koniki morskie, rozgwiazdy, homary, kraby, ośmiornice, meduzy, koralowce - wszystko to warto zobaczyć.
Minusem zdecydowaniu jest ogromny tłok w środku sezonu, ilość atrakcji/akwariów również mogła by być większa, mimo tłoków i nie pospiesznego trybu zwiedzania przeszliśmy palma aquarium sporo przed czasem powrotu, przez co zdecydowaliśmy się przespacerować się po pobliskiej plaży (bardzo ładnej) zanim przyjechał po nas autokar.
Ps. przy okazji polecam nasze rodzime Wrocławskie oceanarium które wypada nieco lepiej niż to w Palmie :-)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
1  Dziękujemy, MichalAndPaula