Zrecenzowano: 26 maja 2019

Pobyt bardzo udany, bardzo miła obsługa, dobre śniadania za przyzwoitą cenę. Hotel schludny, bardzo przyjemnie zrobiony "ogród" na dachu z jacuzzi. Daleko od centrum Palmy, ale za to świetna plaża jest w pobliżu

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Trail05357836726
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Zaciszny i przytulny hotelik, wspaniały taras na dachu z wygodną częścią wypoczynkową i jacuzzi. Nieźle skomunikowany (autobusy) z centrum i lotniskiem, sporo sklepów i przytulnych kafejek, niedaleko urokliwa, kameralna plaża.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Safari42353860094
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Po przybyciu na miejsce przywitała nas przemiła Pani. Pokój bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Dostaliśmy 3 pokojowy apartament na 4 osoby z tarasem na całą długość. W pokoju bardzo czysto, aneks kuchenny. Codziennie przychodziła pokojowka z nowymi recznikami. Przy hotelu pelno sklepów, do plaży 400m maksymalnie. Dobrze skomunikowane miejsce z centrum Palmy. Gorąco polecam!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Resort62819893855
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martinsE4281LF, Management, The LisOdpowiedź udzielona 26 marca 2019

Dziękuję bardzo za pozytywne opinie. Cieszymy się, że cieszyłeś się swoim pobytem w LIS i byłoby miło powitać Cię w LIS podczas każdej przyszłej wizyty w Palma de Mallorca.
Dziękuję Ci!

Zrecenzowano: 11 grudnia 2018

Jakość do ceny naprawdę ok. Obsługa bardzo mila, śniadanie bez szału, ale też biorąc pod uwagę cenę, było nieźle. Generalnie polecam. Nie oczekujecie luksusów, ale ogólnie było zaskakująco dobrze. Obsługa porozumiewa się w kilku językach.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Navigator32490961456
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martin S, Manager, The LisOdpowiedź udzielona 13 grudnia 2018

Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę pobytu u nas w The LIS.
Zwłaszcza za wskazanie, że miałeś dobry stosunek jakości do ceny.
Z przyjemnością powita Cię z powrotem w The LIS podczas twojej następnej podróży do Palma de Mallorca. Dziękuję Ci!

Zrecenzowano: 20 czerwca 2018

Pokój zgodny z opisem, z palmą na wyciągnięcie ręki z balkonu, Klimatyzacja, widoki na morze i góry. Basen, jacuzzi na dachu, super komfortowo.Doskonałą przesympatyczna obsługa.Obok komunikacja, tawerny i kafejki na plaży pełne pysznych tapas i palli.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament na 2 piętrze z salonem-super
Termin pobytu: kwiecień 2018