Moja Majorka - wycieczki fakultatywne, zwiedzanie, transport, imprezy...
Zapisz
Rewelacja. Pięknie pokazana Majorka.

Bardzo bogaty program i świetnie wyważony czas w każdym miejscu. Bez zapychaczy programu jak inne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 listopada 2019
Kasia P
Mix, 18 maja 2019

Zrecenzowano: 24 maja 2019
AlicjaElzbieta

Zrecenzowano: 24 maja 2019

Fantastyczna wycieczka! Bez niej bysmy w takim stopniu nie poznali Majorki. Maciek to pasjonat, niezwykle ciekawie przybliżajacy nam wyspę. No i humor, żart...też wielki atut.. Wielkim walorem jest oczywiście kameralny charakter wycieczki. To jest TO! Serdecznie polecamy
Alicja i Tadeusz

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, AlicjaElzbieta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej M, Właściciel, Moja Majorka - wycieczki fakultatywne, zwiedzanie, transport, imprezy...Odpowiedź udzielona 25 czerwca 2020

Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Majorka w pigułce, profesjonalnie i kameralnie. Przewodnik Maciej przebojowy, komunikatywny, lubi to co robi. Wycieczka wspaniała!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, beatag964

Zrecenzowano: 15 marca 2019

Właściciel firmy Maciek to wspaniały człowiek, profesjonalista kochający swoją pracę i ludzi, z którymi pracuje.
Wycieczka z nim była fantastyczna. Zobaczyliśmy wspaniałe miejsca Majorki dowiedzieliśmy się wiele o tej wyspie.
Atmosfera była wesoła.
Punktualność to duży plus Maćka.(na Majorce punktualność jest mało istotna)
Mogę polecić wycieczki z Maćkiem na 100%
Wycieczka była dla nas a nie my dla wycieczki.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Pasja i wiedza na najwyższym poziomie. Atmosfera rewelacyjna i to coś ... Polecam! Najbardziej oczywiście Mix ale i wycieczka na plaże była bajeczna. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, MonaStepien