Cudowna plaza

Francja elegancja...

Zrecenzowano: 11 marca 2018
GuideWarsaw
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 795)

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Wspaniała plaża na której możemy odpocząć, dużo spacerowiczow ale każdy znajdzie dla siebie miejsce. Plaża jest też często odwiedzana przez właścicieli czworonogów. Możemy spacerować promenada lub po piasku pamiętać trzeba o przepływie po 17 nie przejdziemy już z jednego do drugiego zakątka.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, o_malgos
Zrecenzowano: 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejska plaza. Wokol pelna infrastruktura. Poidelka, stoiska z zarelkiem... Woda czysciutka. Trzeba sie rozgladac a nuz julia robert czy inna penrlopa cruz sie rozlozy obok z recznikiem;-)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, GuideWarsaw
Zrecenzowano: 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

To niewątpliwie urocza i piękna plaża w centrum miasta w kształcie muszli stad jej nazwa na środku perła wyspa św Klary na która można dotrzeć wpław, kajakiem i paddeltonem ( nie wiem czy dobrze napisałam to taka deska surfera + wiosło i wiosłuje się na stojąco )

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, ismenka29
Zrecenzowano: 2 października 2017

Tak pięknej plaży w mieście jeszcze nie widziałem. A plaże w San Sebastian są aż 4. Nie ma co opisywać-trzeba to zobaczyć osobiście albo na zdjęciach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Waldek J
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Plaża jest wyjątkowa. Widok zapiera dech w piersiach. Jeśli widzieliście plażę na zdjęciach to uwierzcie mi że zdjęcia w połowie nie oddają jak piękne jest to miejsce. Widzieliśmy juz wiele pięknych miejsc ale to miejsce każdy winien mieć na swojej bucket list.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, MarcinB954