“Dobre w rozsądnej cenie”
El Pasaje — recenzja

El Pasaje
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 105 wśród 3 426 Restauracje (Sewilla)
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje

Dobre i smaczne jedzenie. Świeże piwo. Miła i uprzejma obsługa. Rozsądne ceny. W samym Centrum, blisko katedry.

Dziękujemy, gars70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rcomercial, Director Comercial, El PasajeOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Hi gars70,

Thank you very much for your visit and for your review. Looking forward to welcome you soon

Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kochani
Odkryliśmy ten lokal przez przypadek. Właściwie grupę trzech lokali o tej nazwie. Bardziej eleganckie wnętrza lub lokalnie swojskie , możecie wybrać. W tle lekki jazz i boskie kulinarne doznania. Polecam od 12:00 do 24:00

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Milo96
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kolacja była pyszna. Zjedliśmy coś więcej niż po prostu mięso i frytki, czy smażoną rybę. Świetna kompozycja, mięso podane w punkt. Zwieńczeniem była najlepsza kelnerka w Sewilli, która polecała nam najlepsze dania

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Sylwia R
Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wstąpiliśmy do tego lokalu z powodu dobrych opinii o tapas. Nie zawiedliśmy się. Tapas z małżami i rybami były znakomite. Do tego tortilla hiszpańska, pyszne wino Shiraz z Andaluzji i na deser czekoladowe ciastko z lodami uzupełniły kolację. Miła i cierpliwa kelnerka dopełniła reszty. Polecam ten lokal z czystym sumieniem.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 973andrzejg
Zrecenzowano 2 maja 2016

Miejsce wybraliśmy dzięki Tripadvisor. Restauracja położona jest w bocznej ulicy. Dla mnie to pozytyw. Każda potrawa, którą zamówiliśmy, była bardzo dobra. Szczerze polecam. Obsługa bardzo sympatyczna. Zdecydowanie nie chciało się wychodzić.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, sirm_pl

El Pasaje — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sewilla, Province of Seville

Byłeś(-aś) w El Pasaje? Podziel się wrażeniami!