“Świetne miejsce, pyszny tapas:)”

Bodega Santa Cruz Las Columnas
Nr 167 wśród 3 422 Restauracje (Sewilla)
Kuchnie: Hiszpańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa
Okolica: Casco Antiguo

Idealne miejsce na spróbowanie hiszpańskich smaków w postaci tapas, bardzo miła i przyjazna obsługa. Wszystkie dania pyszne, świeże a co ważne w bardzo przystępnych cenach za tapas od €2,30 do €2,50 w tej okolicy to naprawdę przyjemnie. Miejscówkę wybraliśmy po zwiedzaniu Ogrodów, najedliśmy się do syta popijając bardzo dobrym piwem ;) polecam, każdy wybierze coś dla siebie

Dziękujemy, Malinka_dag
  • Więcej języków

Typowo hiszpański klimatyczny lokal. Bardzo głośny i bardzo chaotyczny. Dobre tapas.w Centrum. Blisko katedry.

Dziękujemy, gars70
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas zwiedzania ścisłego centrum atrakcji Sewilli czyli Alcazar czy też Giraldy nie trudno tu trafić. Miejsce prawie zawsze wypełnione po brzegi dzięki mega przystępnym cenom a także luźnej typowo hiszpańskiej atmosferze. Obowiązkowa pozycja na piwko i szybki tapas
Ciekawym pomysłem jest też sposób prowadzenia rachunku przez bar ✍️

Dziękujemy, p1otr3k
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i smaczne miejsce ,obsługa super robi atmosferę .Polecam inic dodać nic ująć.Kto jest w Sevilli musicie BYĆ

Dziękujemy, Slawomir p
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wskazane przez przewodnika jako miejsce z najtańszym alkoholem w Sewilla, ale generalnie w Sewilla alkohol jest bardzo tani. Poza tym obsługa bardzo miła

Dziękujemy, WojciechHe22

Bodega Santa Cruz Las Columnas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sewilla, Province of Seville

Byłeś(-aś) w Bodega Santa Cruz Las Columnas? Podziel się wrażeniami!