“Bardzo popularny bar”
Bodegas Castañeda — recenzja

Bodegas Castañeda
Nr 205 wśród 1 906 Restauracje (Granada)
Kuchnie: Hiszpańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tylko na piwie i tapas, ceny ok (piwo/tinto de verano nieco ponad 2 euro), tapas nie można wybrać, my akurat trafiliśmy na tortilla de patatas +oliwki. Restauracja baaaardzo oblegana, ciężko się wcisnąć, nawet miejsca na stojąco przy barze brakuje. Najpopularniejsze są tam z tego co zauważyliśmy deski z andaluzyjskimi przysmakami, różne szynki, sery, ryby, wyglądały bardzo okazale.

Dziękujemy, Klaudia Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bodegascastaneda, Gerente, Bodegas CastañedaOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Drogi Klaudia Z:

Bardzo wdzięczny za poświęcenie kilku minut i docenienie twojego doświadczenia w Bodegas Castañeda. Cieszymy się, że podobał ci się nasz dom, nasze tapas i specjalności, obsługa naszych kelnerów. Mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce. Dziękuję bardzo

Zrecenzowano 7 czerwca 2019

miejsce klimatyczne, często wszystkie stoliki zajęte, profesjonalna obsługa. Kelner nie naciągał nas na duże porcje tylko tłumaczył co będzie odpowiednie dla 2 osób. Bardzo fajna deska z przekąskami, gdzie można skosztować wielu andaluzyjskich przysmaków. Jedno z lepszych gazpacho jakie jadłam (piłam, tu podane w kieliszku) w ciągu 2 tyg. pobytu w Andaluzji.

Dziękujemy, alexb2711
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bodegascastaneda, Gerente, Bodegas CastañedaOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2019

Drogi alexb2711:

Jestem bardzo wdzięczny za poświęcenie kilku minut i ocenę swoich doświadczeń w Bodegas Castañeda. Cieszymy się, że cieszyłeś się naszym domem, naszymi tapas i specjałami, a także obsługą naszych kelnerów. Mamy nadzieję zobaczyć Cię ponownie wkrótce. Dziękuję Ci.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Byliśmy na tapas. Było bardzo dobre. Jamon i bacalau wspaniałe. Dzieci były zachwycone tak jedzeniem jak i możliwością rzucania serwetek na podłogę. Obsługa niezwykle sprawna i kompetentna. Wrażenie chaosu było tylko pozorne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Nagao K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bodegas C, Gerente, Bodegas CastañedaOdpowiedź udzielona 25 listopada 2018

Drogi Nagao K:

Dziękujemy za poświęcenie kilku minut i ocenienie doświadczenia w Bodegas Castañeda. Cieszymy się, że cieszył się nasz zakład. Mamy nadzieję, że wkrótce do zobaczenia. Dziękuję bardzo

Zrecenzowano 25 września 2016

Bodegas Castaneda to typowy bar tapas znajdujący się w pobliżu katedry w Granadzie.
Szybka obsługa. Bardzo smaczne tapas. Bar pełny Hiszpanów. Tutaj można poczuć klimat prawdziwej Hiszpanii.
Chętnie tu wrócę.
Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, sansarium
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Kelnerzy mili i szybcy. Fajna atmosfera na zewnątrz i w środku. Wino i jedzenie takie jak ma być.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Iwona S

Bodegas Castañeda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bodegas Castañeda? Podziel się wrażeniami!