“Santa Malvina i San Miguel”

Pizzeria Napoli Carihuela
Nr 80 wśród 767 Restauracje (Torremolinos)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja idealna, blisko na plaże, jedzenie rewelacyjne, serwowane przez ekspertów, przyjazna i rodzinna obsługa, menu w kilkunastu językach. Gorąco polecamy odwiedzić pizzerie. Pozdrawiamy właścicieli i pracowników. Mucios Gracias Amigos !

Dziękujemy, Malwina R

Zrecenzowano 19 maja 2017

Tak pyszne, ze na samo wspomnienie robię się głodna :) Świeżo i czysto. Ceny ok. Rzadko można zjeść tak smacznie w tak fajnej atmosferze. Polecam!

Dziękujemy, ivpsychologiads... D
Zrecenzowano 19 maja 2017

Przepyszne jedzenie; Wspaniali ludzie; Cudowna atmosfera; Super Klimacik; Pięknie i smacznie. Nie mogę się doczekać kolejnej zachwycającej pasty Paraiso i pizzy; Na pewno tam wrócę; Gorąco POLECAM

Dziękujemy, Magda L
Zrecenzowano 17 maja 2017

wspaniała jedzenie !!!wspaniala obsługa!!! sypmatyczni ludzie!!! cudowne miejsce!!! na pewno tam wróce nie raz muchos besos

Dziękujemy, Becia B
Zrecenzowano 12 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Atmosfera jaka panuje w tej restauracji, stworzona przez właściciela Jakuba i jego wesołą brygade, może być tylko przyćmiona jakością jedzenia które tam serwują :)
Dzięki tej restauracji spojrzałem na jedzenie, trochę z innego kąta i zacząłem doceniać i delektować się każdym kensem przyrządzonego przez nich dania. Zważywszy że jedzenie było Boskie, lokalizacja bardzo dogodna, to nadomiar obsługa sprawia że człowiekowi robi się milej na dyszy i chce się tam zostać.
Będąc w okolicy to będzie pierwsze miejsce w którym pozwolę sobie na rozpieszczenie podniebienia.
Pozdrawiam gorąco i niech los wam sprzyja. Dobra robota

Dziękujemy, Przemek W

Pizzeria Napoli Carihuela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Torremolinos, Costa del Sol

Byłeś(-aś) w Pizzeria Napoli Carihuela? Podziel się wrażeniami!