Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zacznę od plusów-lokalizacja-b.blisko plaży-plaża szeroka,piasek szary.Przyst. busa tuż przy hotelu.Do kolejki 20min pieszo.Blisko promenada, sklepy,restauracje.Kolejny plus za posiłki-jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, codziennie jakaś kolacja tematyczna, kącik z jedzeniem dla dzieciaków.Oznaczenia alergenów są, le radzę pytać .Wino dobre-te butelkowane, dobre drinki.Obsługa uwija sie jak może, kolejki do wolnych stolików starają się rozładować szybko-trochę szokujące 1 dnia-potem można się przyzwyczaić.Barmani sympatyczni-David i Mame robili pyszną kawę.I tu plusy się kończą.Co przytłacza to liczba ludzi, wrzask, rwetes wokół basenów-leżaki ludzie zajmują 0 7.30 stojąc w kolejce na otwarcie , co jest szokujące zwłaszcza gdy opodal jest plaża.Leżaków jest za mało, odstępy między nimi na 5cm, ludzie leżą jak sardynki- jak można w takich warunkach wypocząć? Na stołówce-bo trudno to nazwać restauracją- jest bardzo głośno, ciągle czegoś brakuje...personel uwija się jak może. Obsługa w recepcji niezbyt miła, gdy podchodziliśmy do kontuaru panience nawet nie chciała się wstać i rozmawiała z nami, z odległości ok 2 m.Recepcja bura i cuchnie jakąś stęchlizną. Mieszkaliśmy w oddalonych apartamentach i całe szczęście-tam przynajmniej było cicho.Pokoje oceniam na 3 *-Stare sprzęty ręczniki-trafiały się z dziurami. Na łóżkach leżały stare porwane koce (z których i tak nie korzystaliśmy. Sprzątanie" po łebkach"i generalnie brudno WI-FI w pokojach płatne! Andaluzja tak ale nie ten Hotel.

Dziękujemy, AnnaT63
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jedzenie różnorodne, smaczne - szczególnie hiszpańska wieprzowina. Każdego dnia inna kuchnia. Nigdy niczego nie brakuje. Czasem trzeba chwilę zaczekać na świeżą porcję np mięsa z grilla lub pieczeni. Jedzenie ok. Problem to sala restauracyjna - w stosunku do rozmiaru hotelu i ilości gości za mała - stoi się w różnej długości kolejce przed każdym posiłkiem. Ale personel robi co może żeby nadążyć. W czasie posiłków jest bardzo głośno!!! Sympatyczni i sprawni barmani. W stosunku do rozmiaru hotelu o wiele za małe baseny. Pierwszy większy skandalicznie oblężony, kolejka do leżaków stoi przed 8.00!!! Wieczny potworny hałas do późna - animacje! Jeśli chce się wyspać to trzeba brać pokoje w najdalszym dwupiętrowy pawilonie - tu słychać samoloty ALE da się spać! Pokoje - nigdy nigdzie podłogi nie były tak brudne :kurz, piach, włosy. Ale rekord to podłoga w łazience - brud i syf. Chyba myślą że na tle brunatnej terakoty się tego nie zauważy. W moim garażu jest często czyściej. Plaża - blisko (przez ulicę) i szeroka, sprzątana. Gruby żwir na granicy wody, poza tym piaszczysta. Ogólnie może być tylko to sprzątanie...

1  Dziękujemy, PIOTRALEK67
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Tydzień w Puente Real zaliczam do bardzo udanych. Tydzień bez pracy, wszystko świetnie zorganizowane, jedzenie - wprost wyborne, pokoje - absolutnie bez zastrzeżeń, personel - zawsze uśmiechnięty i życzliwy.
Jeden punkt odejmuje za przepełniony basen - ani razu nie udało się nam skorzystać.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony basenu jest cały dzień hałas i głośna muzyka - do 23.00.
Dziękujemy, Martyna K
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Wybierając hotel kierowaliśmy się lokalizacją,jest naprawdę blisko do morza.Widok z pokoju przepiękny,(9 piętro ),byliśmy pod ogromnym wrażeniem.
Pracownicy hotelu przemili,od pań które sprzątały pokoje,obsługi restauracji (Chaima serdecznie pozdrawiamy),
animatorów,czy obsługi z przekąskami przy basenie,ale najbardziej zostaną Nam w pamięci barmanka i barmanii z głównego hotelu-Marta,David i Mame ,niesamowita ekipa na odpowiednim miejscu.
Zawsze uśmiechnięci i przyjaźni.
Polecamy wyjazd do Torremolinos,to były wczasy,ktore będziemy wspominać bardzo miło.

Dziękujemy, Tom3611
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Pokoje w hotelu utrzymane w czystości. Jedzenie dobre chociaz monotonne. Po 5 dniu pobytu nie mieliśmy ochoty już na nic. Jedynym plusem hotelu jest położenie przy samym morzu. Największym minusem jest all inclusive, a raczej jego brak. Po opuszczeniu "restauracji" brak dostępu do przekąsek, xnapoi chyba ze przy basenie, bo w samym hotelu bar otwierany jest dopiero o godzinie 10:30 do 23:00. Ogólnie napoje dostępne są tylko do 23:00 nie ma możliwości skorzystania z automatów chyba ,że płatnych. W samej restauracji były 3 punkty z napojami jednak dostępny był 1 punkt czasami 2 co wiązało się z kolejkami ,bądź brakiem napoju.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ciecha82