Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma opcji, by się tu nudzić i to bez względu na to, czy jest się dzieckiem, czy nie. Jedzenie przepyszne i różnorodne (braliśmy opcje all). Hotel mieści 800 pokoi, a mimo to jest czysto! Nie sposób zliczyć rozrywek, jakie można zapewnić tu dzieciom w ciągu dnia i wieczorem. Część basenowa dla maluszków zadaszona. Animacje na najwyższym poziomie, wykonywane przez profesjonalną grupę taneczną i nie tylko. Piękne plaże. Hotel położony w centrum Torremolinos, gdzie macie do wyboru kilkadziesiąt różnych restauracji, promenada, park rozrywki i gier dla dzieci. Ciężko mi wymienić wszystkie atrakcje. Nie ma opcji, aby przez tydzień skorzystać ze wszystkiego. 12 minut autobusem do Malagi.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marta W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Isabel B, Guest Relations Manager, Sol Principe by MeliáOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Dear Marta W,

We are delighted to read that you really enjoyed your stay with us! The Sol Principe team works hard to provide you an amazing experience, and we are glad to know that we met your expectations.

Thank you for your comments about our facilities, cleanliness, food and entertainment. We hope to have the opportunity to greet you soon!

Best Regards,
Guest Experience Department

Zrecenzowano: 25 lipca 2018

W hotelu Sol Principe spędziłam tydzień czasu.. Ogólne wrażenie - dobre, ale spotkała mnie jedna przykrość.. Pod moja nieobecność sprzątaczka musiała mi ukraść nowy porfel, wraz z torba ze sklepu. Rano wychodząc na basen leżała na krześle, po czym wróciłam z basenu ( bylo posprzątane) i portfela już nie było.. Ogólnie nic z tym nie zrobili, a portfela ani pieniędzy nie zobaczyłam. Zepsuty w pokoju miałam sejf oraz drzwi od balkonu, trudno było się doprosić, zeby pomogli to naprawić.. Ale w miedzy czasie też zmienić musieliśmy pokój, bo dali nam mała klitke na 3 osoby, po prostu 2osobowy z dostawka.. ogolnie hotel zadbany, ale uważać, bo KRADNA!

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, adysea1234
Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Hotel przy samej plaży więc spory plus.Terenu wokół hotelu nie ma zbyt wiele,więc po ogrodzie nie pospacerujecie.Nieduży basen od frontu i od tyłu obszerniejsze baseny ale tak oblegane że ani razu tam nie kąpałam się.Leżaki niestety problematyczny temat bo zajmowane od rana więc ,czasem nie udało mi się po śniadaniu znależć żadnego wolnego.Jedzenie smaczne i duży wybór,łącznie nawet z winem musującym do śniadania.Mieszkałam w budynku głównym pokój bardzo mały ale byłam tylko z córką więc dałyśmy radę ale rozmawiałam z małżeństwem z Polski i mieli taki sam pokój na trzy osoby i było bardzo niewygodnie.Położenie hotelu sprzyjające spacerom nad morzem i wypadom do Malagi ,Benalmadeny tam trzeba dostać się autobusem do Terremolinos 2 km więc spacer.Byłam zachwycona wycieczkami do Andaluzji-Kordoba i Ronda świetne widokowo i klimatyczne miejsca.Animacje były wieczorne ,mnie nie zachwyciły.Ogólnie plus za położenie i jedzenie minus za pokój i niewielki teren wokół hotelu.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AsiaMG
Zrecenzowano: 12 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Sol Principe 4 gwiazdki . Pobyt 1-8 września 2017r. organizowany przez Itake.
Najwiekaszy minus jest dla Itaki. Organizuja przylot na 9-10 rano, pokoi jeszcze nie ma , a lekcewazaco zostawiaja sobie klienta aby sam sobie radzil pierwszego dnia, po odstawieniu go do hotelu... Dla mie to niesmaczne, żenujace. Spotkanie organizacyjne dopiero nastepnego dnia. Dziekuje za taka łaske, w zasadzie to sobie lepiej przyleciec na wlasna reke, przynajmniej taniej bedzie...Do Malagi lataja tani przewoznicy. Do lotniska w Maladze kilka przystankow autobusowych, spokojnie mozna sobie pozwolic na taxi z lotniska.
Czytalem wiele opini na temat tego hotelu i pewnie wiele jest zaleznych od terminu pobytu. Ja bylem na poczatku września, termin chyba idealnie trafiony
Temperatury 28-31 stopni a odczuwalna zdecydowanie wieksza. W hotelu duzo gosci, ciagly ruch, ale nie ma kolejek do posilkow, poza nadgorliwcami, ktorzy przychodza wczesniej... Jedzenie bardzo dobre, trzeba czesto sobie doprawic, ale to nie jest minus. Wybor jedzenia bardzo duzy,kazdego dnia jakas tematyczna kuchnia: wloska, amerykamska,japońska- suhi i oczywiscie hiszpańska, pyszne desery , szczegolnie ciasta, slodkie bardzo jak lubię ;) W całym hotelu bardzo mila obsługa
- Telewizja 100 kanalow,niestety zadnego polskiego :( choc fakt, ze w hotelu trafialo sie na polakow, ale bardzo nieliczna to grupa w tymhotelu
- wi-fi bardzo mocny sygnal, nawet okolo 20 metrow od hotelu łapie.
Minus to klimatyzacja centralna, dzial, niestety mało wydajna i w pokoju jednak za cieplo w dzien.
Pokoje przyzwoite, czyste, jasne, w prawdzie niewielkie, ale w pokoju to głównie sie spalo, wiec to nie problem. Pokoj na 8 pietrze z widokiem na morze z balkonem- swietny klimat (Takie zyczenie sobie złożyłem przy rezerwacji i zostaly spełnione). Na gore wizoa trzy waskie windy.Restauracja z widokiem na morze z duzym tarasem , swietna sprawa zjesc sniadanie w takim miejscu. Do plazy publicznej faktycznie tyle co przejsc przez jezdnie. Leżaki w cenie 8 euro za 2 osoby. Uwaga na plazy zdazaja sie kradzieze, trzeba pilnowac wartosciowych rzeczy. Kreci sie na niej pełno azjatyckich masażystek. Plaze piaszczyste ale wejscie do wody jednak kamieniste, wiec polecam buty do pływania dla co bardziej wrażliwych. Hotel na poczatku kurortu, więc do centrum jest kawałek, ale mozna podjechac autobusem , przystanek przy hotelu. W poblizu hotelu kilka sklepow mini marketow, gdzie mozna kupic chocby pyszne wino Malaga, pełno restauracji, im w glab miejscowosci, tym ich wiecej. Przy hotelu znajduje sie kilka basenow, sa maniacy rezerwacji juz od 5 rano, ale i po sniadaniu udawalo sie znalezc miejsce i rozlozyc z lezakiem. Pobyt bardzo udany, zamierzam powtorzyc wlasnie w tym hotelu, jesli chodzi o te miejscowość.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, ZOMBI-XXX
Zrecenzowano: 26 października 2017

Mialam opcje hb mimo to nie potrzebowlam obiadu bo chodzilam przejedzona ,pilam sangrie.all.inclusive 3tysiace za tydzien taniej doplacic na miejscu niz wykupic z itaki w.lazience suszarka mi sie pofarcilo gdyz poza seoznem zostalam zakwaterowana do pierwszego bloku ,baseny w kwietniu mialy lodowata wode morze cos jak baltyk miasteczko to jest blisko malagi wiec super baza wypadowa.oprocz.tego.deptaki.sklepy. jechalam.tam zeby zwiedzic malage-za13euro -5przejazdow metrem dla 2osob z.torremolinos macie metro do malagi jakies 15 minut i przy dworcu macie super komunikacje z -ronda i -granada -giblarterem -cordoba na pewno wroce na costa del sol jesli bede miala mozliwosc ale w sezonie klimat wakacyjny,zadbane miejsce dobra infrastruktura

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, MagdalenaS1195