Malaga

“Ogólnie nie polecam”
El Pimpi — recenzja

El Pimpi
Nr 299 wśród 2 851 Restauracje (Malaga)
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Centro

Plusem jest piękne otoczenie. Posiłki są średnie i bardzo drogie. O menu, zamówienie i rachunek trzeba się prosić.

Dziękujemy, gars70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: María M, Marketing , El PimpiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

We regret that your experience at Bodega El Pimpi has not lived up to your expectations and we ask our sincerest apologies.

• Więcej języków

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat, jedzenie, napoje, obsługa, wystrój, wszystko na wielką 6! Trzeba zadać sobie trochę trudu żeby trafić do tapas baru a nie utknąć na tarasie, gdzie nie ma tapas. Byłyśmy 2 razy i przy okazji kolejnej wizyty w Maladze na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, gosik99
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: María M, Marketing , El PimpiOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Dziękujemy bardzo za wybranie Bodega El Pimpi i poświęcenie czasu na pokazanie swoich wrażeń. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz.

Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt na mapie, rewelacyjny klimat i wystrój, bardzo dobra obsługa. Na wieczór trzeba rezerwować stoliki na dzień wcześniej, albo trzeba spróbować około 17:00

Dziękujemy, 994jacekl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: María M, Marketing , El PimpiOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Dziękuję za ocenę. Na przyszłe okazje polecam rezerwację przez e-mail. reservas@elpimpi.com

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszedłem i poczułem się jak bym wszedł do wehikułu czasu. Arcy magiczne miejsce, super jedzenie, wina jak w bodedze, muzyka...dużo gitary, flamenco. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, LoveTravel367303
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: María M, Marketing , El PimpiOdpowiedź udzielona 5 maja 2019

Dziękuję za ocenę. Mam nadzieję, że wkrótce wrócisz.

Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację polecono mi w hotelu. Przeczytałem kilka negatywnych opinii ale absolutnie nie zgadzam się z nimi. Wystrój restauracji klimatyczny. Obsługa uprzejma i szybka. Zamówiłem grilowaną ośmiornicę. Była pyszna! Do tego wyśmienite białe wino. Cena normalna. Polecam to miejsce!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, wro1974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: María M, Marketing , El PimpiOdpowiedź udzielona 8 marca 2019

Chętnie wysłuchamy Twojej opinii! Dziękujemy bardzo za wybranie naszej winnicy i poświęcenie czasu na pokazanie swoich wrażeń. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócicie.

El Pimpi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malaga, Costa del Sol

Byłeś(-aś) w El Pimpi? Podziel się wrażeniami!