Zrecenzowano: 24 maja 2017

Nie ma się do czego przyczepić po za tym , że w okolicach pokoju czuć było stęchliznę - niewiadomo skąd. Pokoje przestronne z balkonem, łazienka duza z jacuzzi . Basen zewnętrzny ok, wewnętrzny mały ale relaksacyjnie... (jacuzzi) ... w październiku też ok. Czysto, sprzatane "na okrągło" , obsługa przyjazna i pomocna Plaża bezpośrednio przy hotelu. Jedzenie naprawdę wyśmienite (owoce morza, sushi w ilościch i wyborze do tej pory nie spotykanych przeze mnie) IBEROSTAR - tak trzymać! , Nie miałem "ALL'a" ale dwa posiłki w zupełności wystarczają, zwłaszcza, że za drobną opłatą przy kolacji można mieć wszystkie napoje (podstawowe tj. wino, piwo, softy) w cenie.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, jpel1
Zrecenzowano: 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w ubiegłym tygodniu przez 7dni. Hotel umiejscowiony daleko od sklepów czy restauracji wiec konieczna jest opcja all in lub auto. All in jest bogate w dobre jedzenie i napoje. Nie można narzekać. Z dziećmi jest to optymalna opcja według mnie. Pokój mieliśmy z wejściem na basen, który jest płytki i dostosowany do dzieciaków. Na plażę wychodzi się bezpośrednio z hotelu.
Na szczególną uwagę zasługuje kids club i niesamowity Alvaro! Tak dobrze prowadzonego kids clubu nie widziałam nawet w Maxxroyalu w Turcji. Animatorzy faktycznie poświęcają się dzieciom i widać, że wkładają w to całe serce. Nie wszyscy robią to z całego serca ale jak jest Alvaro to nie ma się o co martwic. Mój syn nie lubi takich miejsc ale dzięki zaangażowaniu Alvaro chętnie chodził. Codziennie tworzyli prace plastyczne a wieczorem niesamowite show w postaci mini disco powodował , że dzieciaki nie mogły się doczekac kolejnego dnia. Nie był to stracony czas jak w innych hotelach kiedy rodzice leniwie wygrzewali się na leżakach.
Minusy:
Mila ale mało pomocna obsługa na recepcji. Zero inicjatywy od siebie.
Ręczniki na plażę tylko za kaucją 10euro od ręcznika.
Leżaki na plaży płatne 8euro za dobę.
Sejf w pokoju płatny 4.5euro na dobę !
Woda zbyt zimna w basenie więc dzieci pływały głównie w jaccusi. Szkoda bo basen super przystosowany dla dzieci.
W ciągu tygodnia spokój i cisza bo hotel wypełniony głownie holendrami i francuzami. Natomiast to co stało się w piątek to trudno opisać. Przyjechała niesamowita ilość Hiszpanów z dużą ilością rozwrzeszczanych dzieci. Dzieci biegały do 1 w nocy! Życie nocne tętni w jedynej kawiarni nad basenem więc od piątku było uciążliwie i męcząco. Podobno w weekendy hotel robi akcje dla Hiszpanów... Dzieci biegały bez kontroli wkoło basenu i sikały pod prysznic oraz rozkładały leżaki budząc nasze dzieci.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, amsterdamandchild
Zrecenzowano: 13 października 2016

Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Hotel składa się z jednego dużego budynku,
Pokoje przestronne z balkonem, łazienka b.duza osobne pomieszczenie w którym jest zarówno duża wanna jak i prysznic, osobne pomieszczenie toaleta z bidetem, 2 łózka, TV
Jest jeden basen z dwoma zjeżdżalniami oraz brodzik.
Plaża bezpośrednio przy hotelu.
Jedzenie wyśmienite (owoce morza, live cooking, sushi), Nowością dla mnie było to że w opcji ALL można było spokojnie wypić Ballantine's. Przekąski to kanapki i owoce.
Obsługa uśmiechnięta i pomocna

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ridick26
Zrecenzowano: 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Na plus - lokalizacja przy plaży, miła obsługa, czyste pokoje, dobry pakiet all inclusive
Na minus - kiepskie jedzenie, powtarzające się dania, kiepska okolica na spacery - promenada ma może z 2km tylko, daleko od Marbelli i Estapona trzeba brać taxi lub zwykły autobus, brak busikow hotelowych, brak wypożyczalni rowerów, jeden mały basen dla setek ludzi

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, 911lukash
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

Bardzo dobry hote,,swietne polozenie,praktycznie na plazy! Duze przestronne pokoje,balkon,duza lazienka z prysznicem i wannna .Duzy wybor posilkow,smaczne.Czysto,reczniki zmieniane codziennie.Polecam!

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, malgorzatajak