Zrecenzowano: 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Godzina 4.30 rano, wchodzimy zmęczeni, ale jednocześnie radośni do pokoju rodzinnego z widokiem na morze. Po otwarciu drzwi szok, zdjecia lekko odbiegają od rzeczywistości (i odwrotnie), szaro, buro, smutno, jak w piwnicznej izbie. Otwieramy okno żeby spojrzec na morze, tu kolejne zaskoczenie, wręcz zlosc, szum morza jest, widac czubki palm i to wszystko. Po grzecznej acz stanowczej rozmowie z Recepcjonistą, na nastepny dzien po sniadaniu otrzymujemy klucze do pokoju na 6 pietrze i uroczym widokiem. Pokoj jasny, ladny, czysty.

Tyle doswiadczen teraz fakty:
Na najwyzsza uwage i najlepsza ocene zasluguje serwis (restauracja, pokojowki, recepcja). Pracowici jak mrówki i zawsze mili.
I na tym koniec dobrych opinii. W basenie grzyb. Posilki monotonne, ciagle to samo. O 21.00 goscie nie wiedzieli, ze 15 min wczesniej bylo np. sushi.
Hotel nadaje sie do gruntowego remontu i nowej aranzacji. Plamy na wykladzinach, odchody gołebi na parapetach okiennych, zacinajace sie drzwi do toalet. Wifi dzialalo w pokojowym wc, czasem na łozku blizej drzwi. Nie lapalo na basenie i w restauracji.

Podsumowanie:

Szalu nie ma, d... nie urywa. Ani fajnie, ani niefajnie. Jest potencjal, ale niewykorzystany. Brak klasy i elegancji.
Jesli komus nie przeszkadza, ze obok przy kolacji siedzi gosc ubrany w dres i klapki, na basenie hoduje sie grzyby, zapraszamy.
My poszukamy szczescia tym razem w Saudi Arabia.

1  Dziękujemy, Magdalena C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10EsteponaPalace1, Subdirector, H10 Estepona PalaceOdpowiedź udzielona 4 października 2017

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za wybranie nas na Twój pobyt, za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i oceniania nas.

Mamy nadzieję, że pomoże to w zaplanowaniu wycieczki.
Dziękujemy za te informacje, aby znaleźć sposób na poprawienie naszej usługi. Będzie mi miło powitać was znowu.

Pozdrawiam w imieniu całego zespołu H10 Estepona Palace.

Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Awesome place! Everything`s there what`s needed for perfect holidays. Great food ( a really wide range of top class fish,meat,seafood ) , really nice and helpful staff , cleaning service very good, SPA - great , especially aqua zone. Private beach - great !!

Only one thing that may be taken under consideration of the staff - all sunbeds are covered with towels or other things from the early morning, despite it states in the regulations of the hotel that it is forbidden. So, when we came at 11.00 there were no free sunbads..although many of them were not occupy by people for many hours ..just reservated. Staff should not allow that .
One more thing worth to pay attention - when you go to the old city Estepona , it`s hard to catch free taxi back to hotel .. and there is about 3,5 km way back , so it may be quite difficult with small children or for people who have `moving` problems .

Hotel świetny, jedzenie obłędne.Obsługa miła, pomocna , dużo atrakcji organizowanych przez hotel ( wieczór flamenco, występy live muzyczne, degustacje sangrii, paelli, liczne zajęcia sportowe moderowane przez animatora np. taichi, aquerobic, pilates,tenis stołowy,ziemny, dużo atrakcji dla dzieci ). W hotelu jest wiele miejsc zaaranżowanych dla odpoczynku i relaksu ( ogromne lobby , rozłożone praktycznie na trzech piętrach ) .
Jedyna uwaga - mimo zakazu w regulaminie hotelu zajmowania leżaków - nikt tego nie przestrzegał.. obsługa basenowa nie protestowała kiedy `ręcznikowcy` zajmowali z samego rana leżaki . Niestety nie uczestnicząc w akcji porannego zajmowania lezaków- podczas tygodniowego pobytu ani razu nie udało nam się znaleźć wolnego leżaka o godz 10.00 . Dobrze,ze hotel ma prywatne zejscie na plażę - tam miejsca w bród ( na pisaku oczywiście), bo leżaki też od rana pozajmowane ..
Warto mieć na uwadze, iż hotel położony jest ok. 3.5 km od starego miasta , w drodze powrotnej moze byc bardzo ciężko złapać taxówkę w stronę do hotelu. Szczególnie powinny wziąć taką ewentualność osoby z małymi dziecmi bądź osoby mające problem z poruszaniem się.
Cudowne wakacje !!

Dziękujemy, blueeyeGdynia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10EsteponaPalace1, Subdirector, H10 Estepona PalaceOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2017

Dear customer,
Thank you for choosing us for your stay, for taking time to share your experience and for rating us.
We are happy to know you enjoyed the holiday.
We are aware that there are guest which do not respect the others by reserving sunbeds. And through the years we have come up with the procedure of providing sunbeds the guests if they do not find free. This way we can avoid aggressive conflicts between guests, as we want them to have a happy holiday. Our apologies for not meeting your expectations on this matter.
It will be a pleasure to welcome you back again.
Kind regards on behalf of the whole H10 Estepona Palace team.

Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Doskonały hotel, elegancki, bardzo czysto w pokojach, duży wybór jedzenia - pyszne, lobby bar przy basenie,picca hod-dog, owoce ciasta dla opcji all, baseny bardzo czyste,pięknie zagospodarowana roślinność w ogrodzie-widok na morze- przy dobrej pogodzie widoczny giblartar ,animacje dla dzieci codziennie wieczorem w hotelu mini disco dla dzieci-super,do centrum estepony 45 minut spacerem lub taxi zamawiane w hotelu za 6 euro bardzo polecam wycieczkę na giblartar - rewelacja przepiękne widoki podczas wjeżdżania, na samej górze jaskinia którą trzeba koniecznie zobaczyć, jak i mieszkające małpki przy jaskini chodzące wśród turystów- dla dzieci super atrakcja,minusem dla mnie to kamienista plaża , raczej obuwie ochronne, piękne muszle do zbierania, obsługa hotelowa miła i przyjazna lecz kiepsko włada w j.angielskim,jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, kiedyś wrócimy do tego hotelu rodzina 2 dorosłych i 2 dzieci polecam ten hotel 100 %

Termin pobytu: lipiec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, kladzianela

Szanowny Kliencie,
Cieszymy się, że cieszyliście się z wakacji.
Dziękujemy za wybranie nas na Twój pobyt, za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i oceniać nas.
Mamy nadzieję odwiedzić ponownie, ponieważ chcielibyśmy powitać Państwa ponownie podczas kolejnej wizyty. Pozdrawiamy w imieniu całego zespołu H10 Estepona Palace.

Zrecenzowano: 24 maja 2017

Własnie wróciliśmy z Estepony - czyli nasz pobyt nie wypadał w czasie pełnego sezonu, dlatego o animacjach nie napiszę. Były tylko jakieś skromne zajęcia sportowe np dart, aquagym czy strzelanie z wiatrówki, tenis stołowy...Sam hotel bardzo ładny, mimo,że duży to łatwy w "obsłudze".Pokój mieliśmy wystarczająco duży z bocznym widokiem na morze. Czysto w pokoju jak i całym hotelu. Sprzątane codziennie. Ręczniki wymieniane także codziennie + kosmetyki łazienkowe: szampon, żel, mydło. W pokoju podwójne duże łóżko, lodówka, sejf - bezpłatny (w opisie TUI napisane, że płatny - na miejscu okazało się ,że nie)Płaski telewizor z programami wiadomo - hiszpańskimi, niemieckimi, kilka angielskich, francuski, rosyjski....a polskiego jak w wszędzie pewnie BRAK.Jedzenie bardzo smaczne, dla nas wystarczająco urozmaicone. Restauracja przy barze i lobby bar - alkohole w all inclusive, dostępne wszystkie, nie tylko regionalne.Jadąc na wycieczkę, poprosiliśmy o lunch box - dostaliśmy ogromną siatę z jedzeniem! Basen i okolice - czyste, z takim minusem, że woda w basenie była bardzo zimna :( Kaucja za ręczniki hotelowe - 15 euro za sztukę, trochę dużo. Personel miły i uczynny w większości mówiący po angielsku i niemiecku. Na plaży kilka parasolek i leżaków, jednak sama plaża nie za ładna. Pochodzić wzdłuż wybrzeża można, jednak trzeba mieć buty - większość to kamienie i muszle. Hotel daleko od miejscowości, nie ma wokół niego nic. Do mariny jakieś 20 minut drogi i tam w pobliżu 2 sklepy spożywcze, jakaś apteka i tyle. Po drodze punkt widokowy, zwrócony na Gibraltar i Afrykę, przy ładnej pogodzie widok cudny - również z hotelu, podobne widoki. Wi-Fi działa w całym hotelu, na basenie - bez problemu :) Odniosłam wrażenie,że klima miała problem w bardzo upalny dzień - nie wiem, może dlatego, że to jeszcze nie pełny sezon. Ogólnie polecam hotel. My spędziliśmy tam bardzo miły tydzień.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wyższe piętra - ładniejsze widoki
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, 7agal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10EsteponaPalace1, Subdirector, H10 Estepona PalaceOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2017

Dear customer,

Sorry for answering in English.
It makes us happy liked the hotel, cleanliness and food.
The beach is not private, but public. This is why we cannot manipulate it.
We would gladly welcome you in your next visit and greetings on behalf of the whole H10 Estepona Palace team.

Zrecenzowano: 14 maja 2017

Przyjemny i rodzinny hotel. Zbyt daleko od centrum Estepony. Spacer 30 minut. Taxi 6,5-7,5 EUR. Jedzenie pyszne i urozmaicone. Dużo ryb i owoców morza na kolacje.
Plaża kamienista nie zachęca do wypoczynku, a to jedyny hotel w tej miejscowości z prywatną plażą. Niedaleko jest publiczna szeroka położna w zatoczce. Spacerem 10 minut od hotelu.
Czystość pokoju bez zarzutu sprzątanie codziennie.
UWAGA: w basenach nie można korzystać z materacy i zabawek dmuchanych co jest utrudnieniem w czasie pobytu z dziećmi. Podobno takie jest Prawo w Andaluzji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze. Piękny widok na skałę Gibraltarska i Afrykę z tych pokoi.
Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Madzia201173

Dear customer,

Sorry for answering in English.
It makes us happy liked the hotel, cleanliness and food.
The beach is not private, but public. This is why we cannot manipulate it.
We are sorry for not meeting your expectation on distance to old town, and usage of inflatable devices in the pool.
We are the hotel with superior category closest to the old town and there is public transportations available if needed.
Inflatable devices (except the ones to assure children safety while swimming) are a hazard to the swimmers as the life guard visibility is reduced if they are in the pool. That is why the security laws do not permit their usage.