“Pyszne jedzenie”
MammaMia — recenzja

MammaMia
Nr 11 wśród 1 093 Restauracje (Drezno)
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019

Jedzenie bardzo dobre. Jeśli chodzi o obsługę to różnie z tym bywa. Pierwszego dnia bardzo miły Pan Kelner (wręcz super). Drugiego dnia bardzo słabo łącznie z tym że kilkukrotnie nas przesadzano.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adrian S

Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

To były dwie fantastyczne kolacje w ciągu 3 dni w Dreznie! Cudowna obsługa, przepyszne dania, makaron wyrabiany na oczach gosci. Ceny umiarkowane. Super wina. Krem z pomidorów to istna poezja. O makaronach nie wspomnę. Przystawki - słuszna porcja. Aż szkoda, że nigdy nie zmieścił nam się deser :(
Ogromnie polecam

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, katkasz
Zrecenzowano 13 listopada 2018

W Mamma Mii byłem dwa razy w ciągu trzydniowego pobytu w Dreźnie- restaurację gorąco polecam. Dowiedziałem się o niej od swoich znajomych a dużo podróżując - w różnych miastach wybieram przynajmniej raz restaurację włoską. Długo więc nad wyborem się nie zastanawiałem - i powiem szczerze- ta spełniła wszystkie moje oczekiwania- dobra obsługa kelnerska i włoski temperament załogi to jeden wielu jej atutów. Wieczorem trzeba pamiętać o rezerwacji stolika- po godzenie 18 jest pełno, w godzinach wczesno popołudniowych bez problemu dostaniemy wolne stoliki. Pyszna bagietka z oliwą w ramach czekadełka a następnie to co zamówimy z niebyt dużej karty. Wszystko na świeżo- makarony domowo robione czekają na smakoszy w lodówkach. Polecam Pappardelle Mama Mia z wołowiną oraz Ravioli z ricottą i truflami. Bardzo dobre były również eskalopki z wieprzowiny z rozmarynem i sosem gruszkowo z serem pleśniowym. Duża karta win- możliwość zamówienia kieliszka 0,1 0,2 lub całej butelki. Na deser wyśmienite Tiramisu z receptury niezmiennej od 1970 roku, Panna Cotta lub zmrożony blok migdałowy z mascarpone. Wszystko co zamówiłem było naprawdę dobre. Umiarkowane ceny to kolejna zaleta, a stosunek jakości do ceny po prostu rewelacyjny. Dobra zastawa i niezniszczone sztuće- to drobne sprawy na które również zwraca się uwagę w restauracji. Tutaj kolejny plus. Podsumowując bardzo dobra kuchnia włoska w sercu Drezna, umiarkowane ceny i pyszne jedzenie zachęca do spędzenia wieczoru jak w domowej włoskiej Trattorii... <3

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Pawel_Wed737
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę dobre żarcie. Może nie za tanio ale niezwykle przyjemnie i miło. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Warto!

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ssgg4
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Sugerowaliśmy się opiniami z Trip Advisora idąc do tej restauracji. Tym razem zawiedliśmy się. W mojej sałatce z krewetkami były różne rodzaje sałat, które były już lekko nadgniłe. Odkryłam to właściwie, kiedy kończyłam już jeść, ponieważ nadgniłe liście były skryte na dnie talerza i przykryte sosem. Tak się nie robi! Kelner widział mój talerz z pozostawioną sałatą, ale nie zapytał, czy mi smakowało, po prostu go zabrał bez słowa. Lasagna, którą zamówił mąż była dobra, choć mało doprawiona. Zapłaciliśmy 44 euro, oprócz jedzenia zamówiliśmy 2 lampki wina. Ogólnie miejsca nie polecam. Za tę kwotę spodziewam się lepszego jedzenia i traktowania klienta.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, magdapl

MammaMia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drezno, Saksonia
Drezno, Saksonia

Byłeś(-aś) w MammaMia? Podziel się wrażeniami!