“bawarskie smaki, super !”
Sophienkeller — recenzja

Sophienkeller
Nr 2 wśród 26 Desery (Drezno)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Innere Altstadt

Polecam, wybraliśmy się na kolację. Bardzo dobra kuchnia choć dość ciężka , super piwo i przemiła obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Katerina75K

Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy w tej restauracji całą rodzinna w trakcie zwiedzania Drezna

to okropne miejsce, długo (40 minut) czekasz na kelnera, który łaskawie przyjmie zamówienie jest niemiły i kłótliwy
kolejny na jedzenie, które naprawdę nie powala..

sytuację na koniec uratował tylko kelner Polak, wiec nie wyszliśmy tak całkiem wściekli, ale miejsca zdecydowanie nie polecam!

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 8 maja 2019

Restauracja z niemiecką kuchnią, to czego oczekiwaliśmy. Jedzenie bardzo dobre, obsługa traktująca gości bez entuzjazmu i zachęty do jedzenia czy picia (może nie lubią obcych?). Mimo dobrych wrażeń kulinarnych ocena nie byłaby dobra, gdyby nie polska kelnerka, która z uśmiechem przyniosła obiad. Objaśniła nam potrawy (szkoda, że wszystko było już zamówione) i zachęciła do wypicia kawy, która okazała się być najsmaczniejszą w czasie całego pobytu w Dreźnie.

Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano 27 października 2018

Miałam okazję spróbować regionalnych dań- saksońska zupa ziemniaczana z kiełbasą i saksońska pieczeń z pyzą i kapustą czerwoną. Zupa ok a pieczeń wyborna. Za dania regionalne duży plus. Poza tym miła obsługa a miejsce z klimatem. Warto spróbować.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ulala202
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018

Restauracja w piwnicach na kilku poziomach , labirynt korytarzy prowadzi od dwupoziomowej sali do kilku mniejszych, Każda w innym wystroju i wszystko z przymrużeniem oka, Przy pobycie z dziećmi w oczekiwaniu na zamówienie obowiązkowe zwiedzanie. Jedzenie ponad przeciętne jak na warunki drezdeńskie. Kuchnia miejscowa ale dania ładnie podane. Obsługa sprawna i kompetentna. Ogólnie warte spędzenia wieczoru. Dobre desery

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Karol M

Sophienkeller — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sophienkeller? Podziel się wrażeniami!