“pysznie,...”
Little India Dresden — recenzja

Little India Dresden
Nr 5 wśród 1 093 Restauracje (Drezno)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018

...tanio, klimatycznie...wlasciciel i kelner w jednej osobie byl w przemily sposob zaangazowany ... jedyny minus to wystroj

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, aniulka777

Zrecenzowano 15 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Nie jestem w pełni usatysfakcjonowana z pobytu w Little India.. spodziewałam się, że dania będą ,,wow,, pod każdym względem. Sugerowałam się wysoką oceną na tripadvisor. Zamówione przeze mnie danie główne (kurczak) był dobry jednak tą porcja się nie najadłam. Uważam, że restauracja jest za droga na to co oferuje. Uczciwa cena wg mnie to -50%.
Wystrój lokalu jest słaby. Personel miły i pomocny. Z uwagi na cenę był a to moja pierwsza i ostatnia wizyta jednak uważam że kuchnia ma potencjał po wprowadzeniu kilku zmian.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Edyta Ł
Zrecenzowano 28 października 2017 z urządzeń przenośnych

Przepysznie :) Ceny super, a jedzenie świeże i pyszne. Dawno tak smacznie nie zjadłam w dodatku do syta. Codziennie dostępne menu dnia, gdzie można wybrać jedynie kilka opcji. Dla mnie jest to jednak zaleta i zapewnienie ze wszystko jest świeże. W oczekiwaniu na posiłek, otrzymujemy pyszna zupkę gratis. Polecam.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, W8237FJjoannag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: amazing_mantra, Owner, Little India DresdenOdpowiedź udzielona 31 października 2017

Dankeschon, Auf wiedersehen

Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Super knajpa :) chicken titka masala 5/5, pyszne,sycące. Oblegane miejsce, napewno tutaj wrócimy przykleilem kolejnej wizycie w Dreznie. Pozdrawiamy z Poznania

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Mateusz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: amazing_mantra, Owner, Little India DresdenOdpowiedź udzielona 5 maja 2017

Thanks a Million, See you soon

Zrecenzowano 1 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Punkt godny polecenia. Wystrój dość skromny w niczym nie przypomina Indii, za to jedzenie przepyszne.
Polecam piwo Sona i drinka z mango.

Termin wizyty: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Ania867

Little India Dresden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drezno, Saksonia

Byłeś(-aś) w Little India Dresden? Podziel się wrażeniami!