“Kolacja ”
Kutscherschaenke — recenzja

Kutscherschaenke
Nr 28 wśród 1 093 Restauracje (Drezno)
Kuchnie: Niemiecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Innere Altstadt
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, porcje duże, polecam dania oznaczone w karcie jako nasza specjalność. Czas oczekiwania krótki, obsługa miła.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, fififlon

Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja redtauracji w bardzo dobrym miejscu. Menu przez aplikację w wielu językach. Zamówiliśmy gulasz z jelenia, który był bardzo dobry oraz omlet z ziemniakami, szynką i warzywami, który też był dobry. Atmosfera bardzo przyjemna a cena bardzo dobra.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, akarkaw2018
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Solidne porcje (biała kiełbasa z ziemniakami i kapustą), smaczne jedzenie, zupa serowa trochę zbyt słona ale dobra. Pyszne kawy z bailey's:) Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piotrip
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

J.w. Miejsce urokliwe ale obsługa fatalna. Tak nieuprzejme traktowanie klienta jest niedopuszczalne. Nie polecam !!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 7 maja 2018

Lokalizacja rewelacyjna. Fajnie urządzona typowo niemiecka restauracja.
Obsługa bardzo uprzejma, bez problemu porozumiewaliśmy się po angielsku. Z polecenia kelnera wybraliśmy swoje dania i niestety bardzo się zawiedliśmy - stek był twardy, suchy, polędwiczki wieprzowe z kolei niedopieczone, niemal surowe, takie "rare done", nie dały się zjeść , jedynie gulasz był ok. Zupy bez zachwytu, ciasta stosunkowo duże, ale też bez rewelacji. Podsumowując: rozczarowanie, tym bardziej, że wokół mnóstwo podobnych restauracji. Na pewno nie zachęciła nas do niemieckiej kuchni:(

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Elżbieta B

Kutscherschaenke — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drezno, Saksonia

Byłeś(-aś) w Kutscherschaenke? Podziel się wrażeniami!