Najlepsza rozrywka w Koblenz

Nie ma nic ciekawszego niż ta kolejka przerzucona nad Renem, najlepsza rozrywka dla dorosłych i dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
martamariaklara
Warszawa, Polska
Główna atrakcja Kobletz

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019
edytak329
Tilburg, Holandia
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 341)

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

To duże miasto i chyba to główna atrakcja. My skorzystaliśmy z biletu kombi, byliśmy z dzieckiem do lat 14 więc ten bilet wychodził nawet taniej. Przy kolejce sprawna obsługa, nie trzeba długo czekać. Na prawdę warto. Ale lepiej wziąść opcję kombi z odwiedzaniem fortu. Tam na górze są naprawdę przepiękne widoki.polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, edytak329
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wjazd kolejka w ta i spowrotem byl niezapomniany. Nie tylko z powodu widokow ale takze silnego wiatru. Z powodu nonstrualnych podmuchow dyrekcja odwolala na jakis czas kursy, ale udalo sie zjechac spowrotem. Polecam w piekna pogode.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 215rolands
Zrecenzowano: 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo. Nie trzeba zwiedzać zamku. Można pospacerować po plantach i zrobić zdjęcia z platformy widokowej.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 218mariuszl
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kolejka łącząca dwa nadbrzeza. Dzięki kolejce można podziwiać panoramę Renu i Mozeli a nawet ich połączenie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, EsoxLucius1
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyjazd Rodzinny jak najbardziej udany, polecam wersje kombi gdzie mamy wjazd na górę, wizytę w zamku i powrót.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, M37XOmicha_m