“Pizza”

Pizzeria Trattoria Romantica
Nr 8 wśród 2 162 Restauracje (Düsseldorf)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Byliśmy z kolegą na pizzy. Powiem tak rewelacyjna Pizza miła obsługa bardzo dobre dodatki widać że to rodziny interes i jakoś jedzenia jest najważniejsza . polecam

Dziękujemy, jkwarciak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: salvatore r, Proprietario, Pizzeria Trattoria RomanticaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Thanks for the reply... Thanks for your visit. Grazie di cuore

Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę tylko polecić! Chyba najlepsz pizzeria w całym mieście. Lokal dość kameralny i prawie zawsze pełny, prowadzony jak zrozumiałem przez włoską rodzinę. Miła obsługa, proste ale bogate menu, dobre włoskie dania, a stosunek jakości do ceny chyba nie do przebicia. Pizza na cienkim cieście, maksymalnie 3-4 skladniki. Pod względem wielkości dla 1 osoby może być aż za dużo.
Byłem 2 razy i jeżeli będę miał okazję to na pewno wrócę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 987damiant
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: salvatore r, Proprietario, Pizzeria Trattoria RomanticaOdpowiedź udzielona 31 maja 2019

Thank you for your visit... Thank you so much.
Grazie di cuore
Romantica Team

Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Oboje z mężem kochamy pizzę i jedliśmy juz jej tak dużo, ze spokojnie możemy nazywać sie fachowcami w tym temacie. Zacznę od tego, ze lokal jest dość mały i czasem trudno znaleźć wolny stolik ale obiecuje, ze warto poczekać na zewnątrz :) obsługa sympatyczna, rozmowna i miła! Z tego co wywnioskowaliśmy to rodzinny biznes. Jeżeli chodzi o pizzę to niebo w gębie! Pyszne cieniutkie ciasto i wysokiej jakości skladniki! Ceny adekwatne do jakości pizzy. Możemy spokojnie polecić każdemu ten lokal.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, juliacX9731KK
Zrecenzowano 30 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza jak we Wloszech, kierowalismy sie opiniami na Tripadvisor i jak zwykle nie zawiodly. Wskazana wczesniejsza rezerwacja stolika.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano 14 września 2015

uwielbiam wloskie jedzenie,i zachecona opiniami internautow tripadvisor postanowilam wczoraj odwiedzic ta restauracje;pomomo,ze nalezy wczesniej zarezerwowac stolik uprzejma osluga znalazla dla nas miejsce;i zaczela sie uczta dla oczu i podniebienia,pizza na pysznym kruchym ,cienkim spodzie,dodatki losos i inne,wszystko swieze,osoba mi towarzyszaca ocenila swoja lasagne na najwyzsza note;nastepnie zamowione desery tez sa godne wysokiej noty;w oczekiwaniu na danie glowne dostalismy duze gorace buleczki i oliwki; koszt naszego posilku byl niewielki dwa dania ,dwa desery,maly alkohol,woda mineralna ok 27euro ; przemily wlasciciel w miedzyczasie krotko porozmawial z nami - tradycje piekarnicze tej wloskie rodziny siegaja roku 1921 - pochodza z Palermo; jest wprawdzie maly mankament tej restauracji mala powierzchnia,troche ciasno,ale z pewnoscia jeszcze nie raz tu zawitam

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Malgorzata B

Pizzeria Trattoria Romantica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia

Byłeś(-aś) w Pizzeria Trattoria Romantica? Podziel się wrażeniami!