“Świetny stadion”
Signal Iduna Park — recenzja

Signal Iduna Park
Nr 1 wśród 60 atrakcji (Dortmund)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 7 lutego 2017

Genialna akustyka na trybunach, przewodnik Alexander opowiadał bardzo ciekawie. Plusem było też to, że zobaczyliśmy więzienie na stadionie. Oprócz sklepu fana jest też budka gdzie można przekąsić coś.

Dziękujemy, Maksymilian I
Napisz recenzję
Signal Iduna Park — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 8 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Stadion duży, robi wow na pierwsze wrazenie. Bardzo ciekawa atrakcja dla dzieci oraz fanów piłki nożnej. Interesujące muzeum w stadionie.

Dziękujemy, TravelJulietts
Zrecenzowano 1 października 2016

Jest to największy stadion w Niemczech, a gra na nim legendarna drużyna Borussi Dortmund dopingowana na dobre i na złe przez równie legendarnych kibiców. Fani piłki nożnej powinni koniecznie zwiedzić muzeum i przynajmniej zwiedzić nowy sklep z pamiątkami piłkarskimi pod stadionem. Znaleźć się na meczu BVB i to obok SUD Tribune to prawdziwa uczta piłkarska - własnie w tym tygodniu byłem na LM z Realem Madryt (2:2) - nic dodać nic ująć - wrażenia niezapomniane.

Dziękujemy, WojciechS
Zrecenzowano 23 września 2016

Jedna z głównych atrakcji w Dortmundzie. Zarezerwować sobie trzeba około 2 godzin na zwiedzanie. Oprowadza przewodnik. Na końcu można zaopatrzyć się w pamiątki tematyczne:)

Dziękujemy, Adapodrozuje
Zrecenzowano 19 września 2016

Byłem, zobaczyłem, zwyciężyłem! Coś pięknego...Borussia to najlepszy klub na świecie, mój ulubiony. Na podróż tam czekałem całe życie... Na złość trafiłem w porę gdy nie było możliwości zwiedzanie :( ale po krótkim przedstawieniu sprawy, po rozmowie z miłym, niemieckim ochroniarzem, mogłem u jego boku pojawić się na trybunie SIP! Kolejny cel, to wizyta na meczu BVB!

Dziękujemy, Patrycjusz1996

Signal Iduna Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dortmund, Nadrenia Północna-Westfalia

Byłeś(-aś) w Signal Iduna Park? Podziel się wrażeniami!