“Spędzenie czasu/mecz”
Signal Iduna Park — recenzja

Signal Iduna Park
Nr 1 wśród 63 atrakcji (Dortmund)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 1–2 godziny
Zrecenzowano 8 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Stadion duży, robi wow na pierwsze wrazenie. Bardzo ciekawa atrakcja dla dzieci oraz fanów piłki nożnej. Interesujące muzeum w stadionie.

Dziękujemy, TravelJulietts
Filtrowanie

Zrecenzowano 1 października 2016

Jest to największy stadion w Niemczech, a gra na nim legendarna drużyna Borussi Dortmund dopingowana na dobre i na złe przez równie legendarnych kibiców. Fani piłki nożnej powinni koniecznie zwiedzić muzeum i przynajmniej zwiedzić nowy sklep z pamiątkami piłkarskimi pod stadionem. Znaleźć się na meczu BVB i to obok SUD Tribune to prawdziwa uczta piłkarska - własnie w tym tygodniu byłem na LM z Realem Madryt (2:2) - nic dodać nic ująć - wrażenia niezapomniane.

Dziękujemy, WojciechS
Zrecenzowano 23 września 2016

Jedna z głównych atrakcji w Dortmundzie. Zarezerwować sobie trzeba około 2 godzin na zwiedzanie. Oprowadza przewodnik. Na końcu można zaopatrzyć się w pamiątki tematyczne:)

Dziękujemy, Adapodrozuje
Zrecenzowano 19 września 2016

Byłem, zobaczyłem, zwyciężyłem! Coś pięknego...Borussia to najlepszy klub na świecie, mój ulubiony. Na podróż tam czekałem całe życie... Na złość trafiłem w porę gdy nie było możliwości zwiedzanie :( ale po krótkim przedstawieniu sprawy, po rozmowie z miłym, niemieckim ochroniarzem, mogłem u jego boku pojawić się na trybunie SIP! Kolejny cel, to wizyta na meczu BVB!

Dziękujemy, Patrycjusz1996
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 14 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bilety na wejście do zwiedzania dostępne droga internetowa . Przewodnik prowadzi grupę i przedstawia bardzo fajnie obiekt

Dziękujemy, Edward O

Signal Iduna Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dortmund, Nadrenia Północna-Westfalia

Byłeś(-aś) w Signal Iduna Park? Podziel się wrażeniami!