“Podróż życia, w ukochane miejsce”
Signal Iduna Park — recenzja

Signal Iduna Park
Nr 1 wśród 60 atrakcji (Dortmund)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 19 września 2016

Byłem, zobaczyłem, zwyciężyłem! Coś pięknego...Borussia to najlepszy klub na świecie, mój ulubiony. Na podróż tam czekałem całe życie... Na złość trafiłem w porę gdy nie było możliwości zwiedzanie :( ale po krótkim przedstawieniu sprawy, po rozmowie z miłym, niemieckim ochroniarzem, mogłem u jego boku pojawić się na trybunie SIP! Kolejny cel, to wizyta na meczu BVB!

Dziękujemy, Patrycjusz1996
Napisz recenzję
Signal Iduna Park — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 14 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bilety na wejście do zwiedzania dostępne droga internetowa . Przewodnik prowadzi grupę i przedstawia bardzo fajnie obiekt

Dziękujemy, Edward O
Zrecenzowano 5 maja 2016

Ten stadion to esencja Dortmundu. Największy stadion w Niemczech i 6 co do wielkości w Europie ( 83 tys widzów). Znany przede wszystkim z żywiołowo reagujących widzów, ze wspaniałymi oprawami , z ostatnich sukcesów drużyny BvB (mistrzostwa i vicemistrzostwa Niemiec, finał Ligi Mistrzów czy pojedynki z Liverpoolem w LE w sezonie 2016). Pomimo tego, że stadion zwiedzałem poza meczem - czuć klimat piłki i ich kibiców na trybynach

Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 10 marca 2016

Atmosfera na meczu nie do opisania. Zdecydowanie polecam, nie tylko fanom BVB, to jest prawdziwa świątynia futbolu! Obejrzenie meczu na tym stadionie warte jest każdych pieniędzy.

1  Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 1 lutego 2016

Za każdym razem kiedy jestem w Niemczech odwiedzam ten stadion! Obiekt jest bardzo ciekawy! Polecam każdemu fanowi piłki nożnej, nie tylko Borussii! :D

Dziękujemy, Kropelciu

Signal Iduna Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dortmund, Nadrenia Północna-Westfalia

Byłeś(-aś) w Signal Iduna Park? Podziel się wrażeniami!