Niesamowita katedra

Niesamowita katedra, robi wrażenie nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz. Nr 1 na liście atrakcji w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
pawelcru
Gdańsk, Polska
Piekna🥰

Zrecenzowano: 19 lipca 2019
Joohana79
Reykjavik, Islandia
Przeczytaj wszystkie recenzje (21 068)

Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Katedra robi wrażenie ,ogromna ,wspaniała .Widzialam niejedna Katedrę w Europie ,ta jest w czołówce najpiękniejszych. W Köln to trzeba zobaczyć

Dziękujemy, Joohana79
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Katedra w Kolonii to zabytek,ktory trzeba obowiazkowo odwiedzic bedac w tym miescie. Warto oczywiscie wejsc na wieze (ponad 500 schodow).Widok na miasto jest wspanialy.Te obiekty historyczne, znajdujace sie w katedrze to tez prawdziwe skarby ,stworzone przez czlowieka. Katedra robi zawsze duze wrazenie na odwiedzajacych.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Bertrich
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysokość katedry robi wrażenie, za każdym razem zwiedzając tego typu obiekty myślę sobie, że człowiek jest genialny ("A jak oni to budowali tyle lat temu?") Moją uwagę przykuły piękne rzeźby realnych rozmiarów oraz obrazy we wnętrzu katedry. Polecam zwiedzić ten zabytek z listy UNESCO. Katedra mieści się zaraz obok dworca w Kolonii, więc można zwiedzić np. podczas przerwy w podróży

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

W mojej ocenie ta katedra robi na prawdę wielkie wrażenie. Jest ogromna, a wykończenie elementów na elewacji pokazuje jak dużo pracy w to ktoś włożył, aby wyglądała tak pięknie. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w Kolonii. W sąsiedztwie dużo kawiarni, gdzie można na spokojnie wypić kawę czy zjeść ciasto.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, WoyTeck
Zrecenzowano: 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze jak jestem w Kolonii, muszę być jak najszybciej przy katedrze, jest niesamowicie piękna i okazała!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Maciej J