Wow!

Obejrzałem budynek z zewnątrz i w wewnątrz! Robi ogromne wrażanie! Ceny wysokie ale zdecydowanie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
miloszbrozyna
Szczecin, Polska
Warto !

Świetne muzeum. Warto odwiedzić. Dużo bardzo dobrych wizualizacji. 2 godziny gwarantowanych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 lutego 2019
447pawe_p
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Ozeaneum w Stralsundzie, wycieczka za 110 zł, więc nawet nie tak drogo, dodatkowo bilet do oceanarium 15 euro, więc bez przeliczania, bo Niemcy zarabiają w EURO, więc tak, jakby 15 zł plus 1 euro za pozwolenie robienia zdjęć:) Myślałam, że po obejrzeniu OCEANARIUM WE Wrocławiu, COŚ MNIE ZASKOCZY?:( niestety, masakra, jakaś, same wystawy, jedynie można zagadać do maleńkich pingwinów na odkrytym tarasie:)reszta to porażka, punkt za kilka wc na każdym piętrze. aha, jak macie nawet za darmo skorzystać z przewodnika, nie bierzcie, lepiej samemu oglądać, bo wycieczki też chcą wszystko zobaczyć i każde akwarium,a miejsca mało, i jeszcze jedno PROJEKCJA MEGA FAJNA W niby kinie, nie odbyła się, awaria, :(7/10

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, codziennieodmienna
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne muzeum. Warto odwiedzić. Dużo bardzo dobrych wizualizacji. 2 godziny gwarantowanych pozytywnych emocji.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 447pawe_p
Zrecenzowano: 27 września 2018

Na nużący się czas wakacji miłe odstępstwo. Blisko Świnoujścia, dogodny dojazd mimo przeprawy promowej. Wystawa bardzo atrakcyjnie ułożona i sporą dawką wiedzy. Fajnie było zobaczyć i poczytać o faunie i florze morza bałtyckiego. Niestety audioprzewodnik po Polsku albo zepsuty albo dopiero zacznie działać...musieliśmy się bawić w tłumacza dla dzieci....no było ciężko :(
Dzieciaki zadowolone, mnie tylko żal tych pingwinów na dachu. Było bardzo gorąco dla ludzi a dla tych ptaków..... taka trochę atrakcja jak w cyrku - minus tej wystawy.
Dobrze rozwiązany parking 4Euro wielopoziomowy 200m od Oceanarium.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, FreeFoxy
Zrecenzowano: 12 lipca 2018

To miejsce dla dużych i małych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecam jednak odwiedzić to miejsce nie w brzydką pogodę, bo wówczas są długie kolejki do kasy i komfort oglądania, zwiedzania i podziwiania znacznie mniejszy. Nie ma też na ekspozycji informacji po polsku (tylko przy kasach), najlepiej znać niemiecki. Warto wykupić pozwolenie na robieńie zdjęć, choć nas akurat nikt nie kontrolował. Obiekt dobrze utrzymany z bardzo ciekawymi akwariami. Największe wrażenie niezmiennie robi na mnie fala, tunel, panorama (z wrakiem) i sala z naturalnych wielkości mieszkańcami oceanów. No i piękne miasto, wspaniały port wokół. Warto na Stralsund zarezerwować cały dzień. Polecam!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, AgaWPodrozy
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem po raz drugi gościem oceanarium. Po raz kolejny wizyta bardzo mi się podobała. Sam budynek robi już duże wrażenie. Cena 17€ za wstęp na nasze standardy jest niestety wysoka, jednak na niemieckie dosyć typowa. Za to otrzymujemy jednak 2-3 godziny zabawy oraz edukacji na temat między innymi naszego morza bałtyckiego. Najciekawsze miejsce to moim zdaniem górny taras z pingwinami, z którego dodatkowo można zobaczyć całe miasto i porobić super zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, janfG5654BD