“Pyszna pizza.”
Trattoria i Siciliani — recenzja

Trattoria i Siciliani
Nr 8 wśród 2 733 Restauracje (Frankfurt)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Sachsenhausen-Nord
Zrecenzowano 1 grudnia 2017

Wspaniale jedzenie sycylijskie. Pizza chrupiąca i pyszna. Tuńczyk jak z morza. Miła obsługa. Do zobaczenia.

Dziękujemy, gochausta

Zrecenzowano 15 listopada 2017

Jedzenie, wystroj i obsluga na najwyzszym poziomie.
Idealny na specjalne okazje a takze na spotkania w gronie znajomych.
Mimo elegancji zachowuje klimat cieplej przytulnej malej restauracji.

Pierwszy raz odwiedzilismy miejsce z narzeczona w walentynki a dzis juz z zona bedziemy swietowac urodziny.
Serdecznie Polecamy!

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 27 grudnia 2016

Znowu odwiedzilam ta restauracje, tym razem z kuzynka. Wspaniale ryba i wyborowe wino z okolic Etny. Bylo swietnie.

Dziękujemy, MirandaR513
Zrecenzowano 5 czerwca 2016

Jest to moja ulubiona włoska a tak naprawdę sycylijska restauracja. Tym razem służbowo odwiedziłam Frankfurt i postanowiłam moim kolegom przedstawić Sycylię w środku Niemiec. Oczekując na dania główne dostaliśmy jako starter świetne włoskie bułeczki z oryginalną oliwę extra vergine. Ja zamówiłam moją ulubioną pizzę z bakłażanami, kolega pizzę z pomidorami, koleżanka kluseczki z mozzarelą. Moja pizza z bakłażanem (jak zwykle) pyszna, świeża, aromatyczna, mniam. Kolegom również smakowały ich potrawy. Na deser zamówiliśmy kawę i tiramissu. Deser po prostu niebiański, Tiramissu z nutą pomarańczy - pycha. Wystrój nawiązujący do Sycylii. Obsługiwali nas Włosi, mili i profesjonalni.

Dziękujemy, Kamila G
Zrecenzowano 22 listopada 2015

miesiac temu bylismy z zona na kolacji pyszne jedzonko prawdziwa wloska kuchnia pyszna i aromatyczna szczegolnie polecamy ravioli wielki wybor win,do tego bardzo mila atmosfera obsluga naprawde dba o klienta i to nawet w polskim jezyku szczegulne podziekowania dla pani Agnieszki ktora nas obslugiwala .jezeli macie ochote na kawalek slonecznej Sycylii we Frankfurcie i nie wydac majatku za rachunek musicie koniecznie odwiedzic to miejsce dziekujemy i napewno przy okazji odwiedzimy znowu

Dziękujemy, 944darekb

Trattoria i Siciliani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Frankfurt, Hesja

Byłeś(-aś) w Trattoria i Siciliani? Podziel się wrażeniami!