Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy:
Miła i pomocna obsługa, pokoje czyste, dobre śniadania, dobra lokalizacja ok. 500m od dworca głównego i centrum handlowego, blisko park na wyspie. Spokojna okolica, ładny widok z okna.
Minusy:
Mały parking.

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Pawik_78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Danilo C, Manager, Mercure Hotel Potsdam CityOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2018

Szanowny gość,
Doceniamy poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety dotyczącej Pana/i niedawnego pobytu w naszym hotelu.
W imieniu całego personelu Mercure chcielibyśmy podziękować Panu/i za skorzystanie z naszych usług i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie, kiedy podróże sprowadzą Pana/ią znowu w te okolice!
Z poważaniem kierownik hotelu

Zrecenzowano: 5 grudnia 2017

Nie podoba mi się ten hotel.Szczególnie rozczarował mnie personel recepcji, który nie był uprzejmy poinformować ,że nasze pokoje są już gotowe, a czekaliśmy grzecznie na info ok.godziny./fakt byliśmy za wcześnie, ale innych gości meldowano bez problemu/.Wystrój pokoju kiepski,a drzwi, które zamykają albo wc albo prysznic to kuriozum, które widziałam pierwszy raz.Poza tym fatalna akustyka.Z plusów smaczne śniadanie i miła obsługa ,która je serwuje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na końcu korytarza, bo trzaskające drzwi nie dają spać.No i im wyżej tym lepiej.
Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, italia104
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2017

Lokalizacja jest rewelacyjna. Czy się chce pobyć w Poczdamie czy w Berlinie. Bliskość dworca sprawia, że na Alexander Platz można dotrzeć w maksimum 30 minut. Ale...
Po pierwsze ogrzewanie. Ja nie lubię, kiedy jest zbyt gorąco w pokoju, a nie dało się skręcić ogrzewania. Ucieszyłem się, że otwarcie okna wyłącza ogrzewanie, ale to nieprawda. Grzało wtedy mocniej.
A po drugie - internet jest po prostu wolny. Koszmarnie wolny.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Radek R
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2017

Hotel polozony w centrum Poczdamu. Dogodny do wycieczek pieszych, rowerowych i stateczkiem. Wszedzie blisko. Piekne centrum miasta, Park Sassousi i palace. Warto zobaczyc. Mozna tez pospacerowac po dzielnicy holenderskiej i zobaczyc domy rosykskie.
W hotelu brak tylko sauny.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi