“To jest standard ”

Vapiano Berlin Hauptbahnhof
Nr 2 993 wśród 10 285 Restauracje (Berlin)
Okolica: Mitte (dzielnica)
Okolica: Mitte (dzielnica)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Vapiano trzyma standard niezależnie od kraju. Szybka obsługa i pyszne jedzenie. Dla dwóch osób to około 25 euro. Zawsze czyste toalety.

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 1 marca 2019

Pośpiech, tłumy, tłok i dworce są wrogami dobrego jedzenia. Może to seria niefortunnych zbiegów okoliczności, ale obiad w Vapiano na dworcu był całkowitą porażką. Zamiast ravioli z ricottą (ricotta miała być w środku...), pan kucharz zrobił jakieś losowe ravioli i posypał ricottą. Poprosiliśmy o wymianę na prawidłowe danie. Kucharzowi patrzyłem teraz na ręce. Wszystko fajnie dopóki nie dostałem talerza do ręki i od razu wiedziałem, że minęło tak pięć minut od kiedy makaron był al dente. W momencie wrócenia do stolika zrobiła się z tego zupa ricottowa z łazankami.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, mayor_gd
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Samoobsługa i różne miejsca zamówień to duży plus. Jeszcze przed zjedzeniem można zapłacić za zamówienie co oszczędza czas. Kawa i pizza były wyśmienite.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, dianasX434PW
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018

Szybko, niedrogo i przede wszystkim super smacznie. Jedno z lepszych spaghetti bolognese jakie jadłam. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kachasroka
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

+ Dobra lokalizacja.
+ Możliwość komponowania własnych dań.
+ Przemiła obsługa.
+ Jedzenie było bardzo smaczne i świeże.
+Przystępne ceny.

- Dość długi czas oczekiwania w kolejce.

Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, carmen c

Vapiano Berlin Hauptbahnhof — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vapiano Berlin Hauptbahnhof? Podziel się wrażeniami!