Berlin
PETER PANE Berlin Friedrichstraße Burgergrill & Bar
Zarezerwuj stolik
Bookatable
Nr 380 wśród 10 291 Restauracje (Berlin)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Mitte (dzielnica)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na 4 drinki czekaliśmy ponad 30min, po czym bez słowa kelner przyniósł drinki, które zawierały ślad alkoholu. Nie polecam

Dziękujemy, annawI161XE

Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wyszłam z restauracji zniesmaczona z powodu zachowania kelnerki. Zamówiliśmy jedzenie, którego nie udało nam się zjeść do końca i uwaga! dostaliśmy regularny OPR za marnowanie jedzenia. Przez chwilę miałam wrażenie, że to żart, ale nie. Zrobiło się nam bardzo nieprzyjemnie. Nie zostawiliśmy napięła, wiec pani nie odpowiedziała dobranoc, gdy wychodziliśmy. Nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano 31 października 2016

Bardzo fajne klimatyczne miejsce. Świetne jedzenie , bardzo dobre drinki.
Polecam po długim spacerze.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 386marcinh
Zrecenzowano 14 grudnia 2015

Ciekawe wnętrze, pyszne jedzenie, rozsądne ceny. Warto tutaj przyjść przed godziną 17. Zestaw w cenie burgera + 4,5 euro zawiera burgera, frytki/sałatkę, ciepły i zimny napój. Można najeść się w miłej atmosferze.

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, KikiZAfryki
Zrecenzowano 28 lipca 2015

Miejsce wiecznie oblężone przez klientów, można tutaj zjeść przepyszne hamburgery, serwowane między innymi z sosem pomarańczowym.Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, nietylkomiejscacom

PETER PANE Berlin Friedrichstraße Burgergrill & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w PETER PANE Berlin Friedrichstraße Burgergrill & Bar? Podziel się wrażeniami!