“Będziemy wracać !! ”

Madami - Mom's Vietnamese Kitchen
Nr 73 wśród 10 288 Restauracje (Berlin)
Kuchnie: Azjatycka, Wietnamska
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Mitte (dzielnica)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, uwaga na dużą PHO - jest 4 razy większa niż normalnie. Pyszne przystawki, kurczak, rollsy !! Po południu - gorąco - siedzisz w słońcu ! Ceny przystępne - lunch 4 osoby 2+ 2 około 80 EUR POLECAM ! Naprawdę WARTO spróbować ! Wrócimy !

Dziękujemy, 97krzysztofb

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przy okazji zakupów przy Alexanderplatz miałem okazję dwa razy być w tej restauracji (poprzednio rok wcześniej). Zamówione 4 potrawy (w tym dla dwójki dzieci 9 i 11 lat). Nie mogło się obyć bez Pho, które było bardzo dobre (choć w Berlinie jadłem lepsze). Dodatkowo krewetki i dwa te same dania z ryżem, ale innymi sosami. Polecam firmowy sos, który po dodaniu pikantnej przyprawy jest jeszcze lepszy. Porcje bardzo duże. Lassi przepyszne.
Obniżenie oceny o jeden punkt to jedynie kwestia ceny i temperatury wewnątrz lokalu. Rachunek w wysokości 75€ to dla mnie kategoria $$. Natomiast latem trudno wytrzymać w środku, a na zewnątrz mało miejsc.

Dziękujemy, maciej k
Zrecenzowano 8 maja 2019

Chyba najlepsze azjatyckie jedzenie, jakie jadłam do tej pory. Aż żałuję, że nie ma tak dobrego w Poznaniu! Zjadłam ze smakiem. Plusem jest bliskość do centrum oraz to, że samemu można wybrać dodatki, sos itp. Baaaaardzo polecam!

1  Dziękujemy, dariao93
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Bardzo smaczne jedzenie, wszystko świeże, szybko podane, ceny nie zabijają budżetu. Obsługa bardzo pomocna, sprawna i fachowa. Polecam dania dla wegetarian, nasza córka była bardzo zadowolona z dania, które zamówiła. Gorąco polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AniaM131
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest naprawdę smaczne, estetyczne podane, a obsługa przemiła. Dosc duza karta dań, sporo do wyboru i można decydować z jakim dodatkiem (rodzajem mięsa lub tofu) będzie danie. Duży wybor zup. Bardzo blisko Alexanderplatz.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Joanica

Madami - Mom's Vietnamese Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Berlin, Niemcy
Berlin, Niemcy

Byłeś(-aś) w Madami - Mom's Vietnamese Kitchen? Podziel się wrażeniami!