Zrecenzowano: 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam wszystkim ten hotel ze względu na to, że jak przyjechaliśmy wszystko pięknie było przygotowane. Wyposażenie hotelu jest na wysokim poziomie. Lokalizacja jest po prostu świetna, wszytko jest blisko, są w okolicy takie rzeczy jak market, dobry kebab mnóstwo barów.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Patryk2001
Zrecenzowano: 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Old Town Apartments to wspaniały hotel z pięknymi i dużymi pokojami położony w środku Berlina. Pokoje z widokiem na miasto. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia oraz łazienka. Bardzo miła obsługa.
Na pewno kiedyś tam wrócę :)
Polecam :)

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kuba S
Zrecenzowano: 13 listopada 2015

Ten hotel jest położony w centrum Berlina. Jest wspaniały widok na miasto a najlepszy wieczorem. W pokojach jest bardzo czysto i bardzo ładnie. Są blisko kawiarnie i sklepy. Polecam po prostu jest tam super.

Data pobytu: grudzień 2014
Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano: 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Old Town Apartments to hotel położony w centrum Berlina. Pokoje są czyste, zadbane, przestronne, z balkonami i w pełni wyposażoną kuchnią. W pobliżu hotelu jest kilka sklepów,przystanków oraz stacja metra.
Hotel warty polecenia.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kamila R
Zrecenzowano: 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel Old Town Apartaments jest położony w doskonałej lokalizacji. Pokoje są duże i przestrzenne. Kuchnia wyposażona jest we wszelkie potrzebne urządzenia. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim ten hotel :) Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Data pobytu: maj 2015
1  Dziękujemy, Julita S